Klacht: Lesgeld niet betaald nu deeurwwarder Schandalig

Wim Dulos op 24 februari 2015 over DUO-IBgroep in de categorie klachtmelden

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie klachtmelden
Status Open
Datum 24 februari 2015

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ineens een deurwaarder bij ons aan de deur. Dwangbevel voor lesgeld 2014-2015 voor onze dochter. En of we binnen twee dagen willen betalen. Gebeld met Duo en de medewerker gaf aan dat vanaf dit jaar alle correspondentie van DUO alleen maar digitaal gaat. Hiervan hebben we nooit een melding ontvangen. En onze dochter logt nooit in op de site van de Duo waarom zou ze. Vreemd dat de DUO alleen op digitale communicatie vertrouwd en niet de moeite neemt om een herinnering / aanmaning per post te versturen. Slechte communicatie vanuit DUO.

Gewenste Oplossing:

Lesgeld hoort betaald te worden maar zo reargeren is een zeer slechte zaak

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over DUO-IBgroep

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over DUO-IBgroep nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM