Mijn Klacht:
Vanmiddag stond de deurwaarder bij ons aan de deur. Dwangbevel voor lesgeld 2014-2015 voor onze zoon. En of we binnen twee dagen willen betalen. Gebeld met Duo en de medewerker gaf aan dat vanaf dit jaar alle correspondentie van DUO alleen maar digitaal gaat. Hiervan hebben we nooit een melding ontvangen. En onze zoon logt nooit in op de site van de Duo. Bij onze al eerder afgestudeerde zoon was deze werkwijze nog niet ingevoerd. We hebben het totaalbedrag (inclusief de € 297,- kosten van het exploot) vandaag betaald, maar ook een klacht ingediend bij de DUO.
Vreemd dat de DUO alleen op de mail vertrouwd en niet de moeite neemt om een herinnering / aanmaning per post te versturen. Slechte communicatie vanuit DUO.
Gewenste Oplossing:
Het schoolgeld dient natuurlijk door ons betaald te worden, maar alle incasso kosten à € 297, - zijn voor rekening van DUO. Verder moet de DUO, wanneer op mailtjes niet gereageerd wordt, de rekening via de post verzenden.

