Klacht: Abonnementskosten zonder abonnementsovereenkomst

Natware op 05 februari 2015 over DTV Klimaatservice in de categorie Installatiebedrijven

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 5 februari 2015

Een klant van DTV Klimaatservice heeft in 2013 een ketel laten installeren en expliciet aangegeven geen onderhoudsabonnement te willen. Desondanks ontving de klant een factuur voor een abonnement dat niet is afgesloten, waarop geen bewijs is geleverd. Na herhaaldelijk contact en verzoeken om de gegevens te corrigeren, blijft het bedrijf facturen sturen voor het vermeende abonnement.

Mijn Klacht:

In februari 2013 heb ik een ketel laten plaatsen door dit bedrijf. Ik heb uitdrukkelijk aangegeven dat ik geen abonnement wil voor onderhoud, allen plaatsing van de nieuwe ketel (ook een ondeugdelijk werk gedaan, maar dit is al een ander verhaal). Een jaar later krijg in een factuur omdat ik schijnt een onderhoudsabonnement met dit bedrijf heb. Ik heb geweigerd factuur te betalen totdat ze een bewijs leveren dat ik zo’n contract ben aangegaan. DTV heeft geen bewijs hiervan geleverd maar een aanmaning. Op de aanmaning heb ik gereageerd dat wij geen contract hebben en verzocht mijn gegeven uit hun administratie te schrappen. Nu, precies een jaar later sturen wij weer zo’n factuur op. Ongelofelijk! Telefonisch contact brengt ook geen positieve resultaten.

Gewenste Oplossing:

Als dit bedrijf mij nimmer meer lastig valt, ik wil niets van dit bedrijf meer horen! Ze moeten stoppen met dit onzin: factures, aanmaningen, bedreigingen met verhaal enz. We hebben geen onderhoudscontract.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over DTV Klimaatservice

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over DTV Klimaatservice nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM