Klacht: Druk!! Slechts 5 attracties in 8 uur kunnen doen!

Dijkstra1 op 22 oktober 2016 over Walibi Holland in de categorie Attractiepark

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Attractiepark
Status Open
Datum 22 oktober 2016

Een bezoeker van Walibi Holland meldt dat zijn dochter van 12.30 tot 21.00 uur in het park was en slechts vijf attracties heeft kunnen doen, ondanks de hoge entreeprijs van €37,00. Hij uit zijn bezorgdheid over de lange wachttijden en stelt voor dat het park bij een bepaald bezoekersaantal de entree sluit, omdat hij de situatie onveilig acht met zoveel mensen in de rijen.

Mijn Klacht:

Gisteren is mijn dochter van 12.30 tot 21.00 uur in het park geweest; entreekaart van €37,00. Heeft voornamelijk in rij gestaan; slechts 5 attracties kunnen doen…
Dat zijn dus extreem dure ritjes geweest! Ik denk dat Walibi bij een bepaald aantal bezoekers de entree moet sluiten. Een max wachttijd van een uur bij een attractie is voor mij echt de max.
Ook lijkt het mij een zeer onveilige situatie; zoveel wachtende mensen in rijen; ik moet er niet aan denken wat er kan gebeuren wanneer ergens paniek uitbreekt!

Gewenste Oplossing:

Ik denk dat Walibi bij een bepaald aantal bezoekers de entree moet sluiten. Een max wachttijd van een uur bij een attractie is voor mij echt de max.
Ook lijkt het mij een zeer onveilige situatie; zoveel wachtende mensen in rijen; ik moet er niet aan denken wat er kan gebeuren wanneer ergens paniek uitbreekt!

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Walibi Holland

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Walibi Holland nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM