Klacht: Pakket versturen particulier

bufumofo op 11 juni 2014 over DPD in de categorie Koeriersbedrijven en post

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 30 juni 2014
Bedrijf DPD
Status Opgelost
Datum 11 juni 2014

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

“Wilt u een pakket versturen via een DPD ParcelShop? Onze Customer Service helpt u graag verder.

Neem telefonisch contact op met onze Customer Service voor de dichtstbijzijnde locatie op 0900-4466222 (lokaal tarief) of stuur een e-mail naar [email protected].” Aldus de website.

Ik vind het heel krom dat ik telefonisch 15 min. moet wachten voordat ik een medewerker te spreken krijg, die mij vervolgens kan vertellen dat het verzenden als particulier waarschijnlijk pas in augustus mogelijk is. Zonde van mijn tijd en geld (belkosten). Pas dit aan op jullie website, want dit is misleiding.

Gewenste Oplossing:

Zie bovenstaande

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door DPD in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat DPD een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van DPD beoordeeld.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. U heeft recht op een nieuw product of volledige terugbetaling.

Bron: ConsuWijzer / ACM