Klacht: Niet thuis?

Syl1964 op 25 september 2021 over DPD in de categorie Koeriersbedrijven en post

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf DPD
Status Nieuwe klacht
Datum 25 september 2021

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

2 zakken hondenvoer besteld van 15 kg stuk. De dag van levering moest ik werken dus neerzet toestemming gegeven. De tijd van bezorgen zou ik dus wel thuis zijn. Ik zat bij het raam maar na enige tijd een mail met u was niet thuis. Pakket afgegeven bij dpdpunt. Ik heb niemand gezien en 30 kg kan ik niet dragen daarom neerzet toestemming. Gebeld met dpd vervelend komt alsnog naar u toe. Nou ben benieuwd.

Gewenste Oplossing:

Wanneer het pakket gewoon op mijn adres bezorgd wordt. Uiteindelijk heb ik dat niet voor niets gevraagd. Ik vind dat de chauffeur in kwestie hierop aangesproken moet worden.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over DPD

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over DPD nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Syl1964
💡

Tip from our consumer expert

Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. U heeft recht op een nieuw product of volledige terugbetaling.

Source: ConsuWijzer / ACM