Klacht: Pakket niet vrij gegeven

Michael Aken, van op 02 maart 2021 over Douane Belastingdienst in de categorie Belastingdiensten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Belastingdiensten
Status Open
Datum 2 maart 2021

Een consument heeft een klacht ingediend over een pakket dat sinds 4 februari 2021 bij de Douane in Nederland vaststaat. Ondanks herhaalde pogingen om informatie te verkrijgen van zowel de Douane als PostNL, is het pakket nog steeds niet vrijgegeven en blijft de verzendcode onveranderd. De afzender bevestigt dat het pakket daadwerkelijk bij de Douane is.

Mijn Klacht:

ER sta al vanaf 4-2-2021 bij de Douane, pakket was perfect te volgen vanuit China.
Totdat het bij douane Nederland terecht kwam en niet werd doorgezonden naar Post .NL Diverse maal met Post.NL gebeld en volgens afspraak alle gegevens van inhoud pakket via e-mail toegezonden zelfs met photo’s van inhoud en aankoop gegevens ZONDER resultaat.
Afzender laat ook weten dat het pakket echt bij douane staat,zelfs verzend code is nog niet gewijzigd in Nederlandsche track code.

Gewenste Oplossing:

als ik positief bericht krijg van post.NL of van douane dat het pakket door gezonden gaat worden naar mijn adres.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Douane Belastingdienst nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Fonny Coppens
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM