Mijn Klacht:
Ik heb in juli 2014 de HP Pavillion TouchSmart 15-d050nd aangeschaft. Echter, de laptop is al vanaf begin af aan zó sloom. Er valt gewoon niet mee te werken. Ik heb, op aanraden van Dixons-medewerkers, al twee keer de fabrieksinstellingen terug gezet maar dit mocht niet baten.
Daarom ben ik een maand geleden terug gegaan naar de Dixons winkel (in Leiden) om dezelfde klacht uit te leggen. Dit maal werd de laptop (voor twee weken) onderzocht met als resultaat: ”De klacht is herkend, maar het hoort bij de laptop.” Doordat de mensen van Dixons mij ‘niet meer verder konden helpen’, heb ik de klantenservice van de HP gebeld. Daar kreeg ik van een aardige medewerker te horen: ‘Deze laptop staat gewoon bekend als een traag apparaat. Alle specificaties zijn minimaal’, waarop ik logischerwijs antwoorde: ‘Maar hoe kan het dat ik een traag apparaat aanschaf in 2014, voor maar liefst 380 euro?’, waarna het klantenservice-meisje eerlijk zei: ‘Wij, als HP, maken in principe geen slome laptops alleen (in dit geval) Dixons geeft ons de opdracht om dit apparaat te produceren.’
Ik vind dit wérkelijk schandalig. Ik betaal 380 euro, wat nou niet extreem veel is, maar voor dat geld mag je minimaal een bruikbare laptop verwachten. Iets was nu niet het geval is.
Gewenste Oplossing:
Ik ben tevreden wanneer ik óf de laptop voor een andere laptop kan ruilen, óf als ik mijn geld terug krijg. Met minder neem ik geen genoegen.

