Klacht: Macbook Air 799,- afgeleverd en niet meer leverbaar!?

gerty.sonnemans op 27 oktober 2014 over Dixons in de categorie Electronica Winkels - ketens

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Dixons heeft deze klacht opgelost
Klacht opgelost op 12 november 2014
Reactie van het bedrijf:

Geachte heer/mevrouw Sonnemans, Omdat u inmiddels in het bezit bent van dit toestel met dank aan onze collega's, willen wij voorstellen om deze klacht met een positieve noot af te sluiten. Wij wensen u veel plezier met het toestel. Met...

Bedrijf Dixons
Status Opgelost
Datum 27 oktober 2014

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Afgelopen zaterdag een nieuwe Macbook Air besteld bij Dixons voor 799,-. Het was mij bekend dat het hier gaat om het model uit 2013. Voldoende voorraad volgens de site van Dixons alleen niet op de vestiging (levertijd 2 dagen).

Bevestigingsmail van Dixons gekregen waarin stond dat de Macbook Air (MBA) maandag 27-10 kon worden afgehaald op de vestiging in Roermond (na ontvangst van een SMS).

Op de accountpagina staat dat de MBA afgeleverd is op de vestiging. Voor de zekerheid toch maar even gebeld met de vestiging. De verkoper wist te vertellen dat de order was geannuleerd. niet door ons in ieder geval.

Naar nu blijkt kan de MBA 2013 helemaal niet geleverd worden omdat het voorraad systeem niet zou kloppen. De verkoper (en later ook de klantenservice) geven aan geen enkele vorm van coulance te kunnen geven bij aanschaf van een MBA uit 2014.

De vestiging neemt dit op met de regiomanager en zal ons nog berichten. En klantenservice zegt: afwachten…….

De aanbieding van Dixons is pas na 13:30 vandaag van de site gehaald.

Gewenste Oplossing:

Ik vind dat Dixons verplicht is om datgene te leveren wat er is besteld omdat alle "stoplichten" op groen stonden om aan te mogen nemen dat de MBA vandaag zou zijn geleverd. Op zijn minst zou er een handreiking richting de gedupeerden moeten worden gedaan in de vorm van een extra korting op een andere MBA.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Dixons over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Dixons in behandeling genomen

Bericht van Dixons

11 jaren geleden - Geachte heer, Graag verwijzen wij u naar de e-mail die u zojuist van ons heeft mogen ontvangen. Hopende u voldoende te hebben geïnformeerd. Met vriendelijke groet, Team Active Care

Reactie van de melder van de klacht

11 jaren geleden - Opgelost!

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Dixons een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Dixons

Heeft op 12 november 2014 om 09:41 geantwoord

Geboden Oplossing:

Geachte heer/mevrouw Sonnemans,

Omdat u inmiddels in het bezit bent van dit toestel met dank aan onze collega's, willen wij voorstellen om deze klacht met een positieve noot af te sluiten.
Wij wensen u veel plezier met het toestel.

Met vriendelijke groet,

W. de Groot
Team Active Care - Dixons
Basgroup b.v.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM