Klacht: E-reader kapot

saskias op 17 augustus 2012 over Dixons in de categorie Electronica Winkels - ketens

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Dixons heeft deze klacht opgelost
Klacht opgelost op 22 augustus 2012
Reactie van het bedrijf:

Geachte heer/mevrouw, Mijn collega's van het filiaal in Den Bosch zullen zo spoedig mogelijk contact met u opnemen om de klacht naar behoren af te handelen. Met vriendelijke groet, F. van Denderen Active Care Dixons Nederland

Bedrijf Dixons
Status Opgelost
Datum 17 augustus 2012

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

16/7 heb ik een Sony e-reader gekocht (129.95). Na 7 dagen was ik aan het lezen toen het strepen begon te vertonen en vast bleef hangen en helemaal niks meer deed.Dit hoort natuurlijk niet. Toen ik na mijn vakantie terug ging naar de winkel gaf de verkoper (11-08-12)aan dat het beeldscherm van binnenuit stuk was gegaan. Dit kwam volgens hem door een te grote druk op het scherm. Echter ben ik op de hoogte van de kwetsbaarheid van dit soort producten.Ik heb de e-reader in een hoesje gedaan en heb het nergens bij geduwd zodat er druk op het apparaat kon staan.

De verkoper gaf aan dat het hoofdkantoor de zelfde mening had. Nadat ze een foto hadden gezien….wanneer zij het zouden opsturen naar Sony zou het 50 euro kosten.
Dit vind ik absoluut geen service. In totaal heb ik 180 euro uitgegeven aan de e-reader en ik heb nog geen enkel boek uitgelezen. Zeer teleurstellend allemaal!

Gewenste Oplossing:

Persoonlijk vind ik het niet meer dan normaal dat ik een nieuwe e-reader krijg, want ik ben er netjes mee omgegaan.
Verder vind ik het raar dat ik geen officieel rapport kan krijgen van Sony zonder dat ik er 50 euro voor moet betalen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Dixons in behandeling genomen

Bericht van Dixons

13 jaren geleden - Beste SaskiaS Wat ontzettend vervelend om te lezen dat de e-reader niet naar behoren werkt en dat u niet naar alle tevredenheid bent geholpen. Wij gaan onze uiterste best doen om u alsnog tevreden te stellen. Zou u zo vriendelijk willen zijn om aan te geven om welk filiaal in Den Bosch het gaat? U kunt deze gegevens mailen naar [email protected]. Wij zullen contact opnemen met het betreffende filiaal en alsnog met een passende oplossing komen. Met vriendelijke groet, Dixons Nederland M. van de Westelaken

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Dixons een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Dixons

Heeft op 22 augustus 2012 om 14:46 geantwoord

Geboden Oplossing:

Geachte heer/mevrouw,

Mijn collega's van het filiaal in Den Bosch zullen zo spoedig mogelijk contact met u opnemen om de klacht naar behoren af te handelen.

Met vriendelijke groet,

F. van Denderen
Active Care
Dixons Nederland

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van Dixons beoordeeld.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM