Klacht: Vlees en niet aanwezig van aanbiedingen

Mevrouw blonk-nederveen op 06 oktober 2022 over Dirk van den Broek in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Dirk van den Broek has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Supermarkten
Status Nieuwe klacht
Datum 6 oktober 2022

Een klant van Dirk van den Broek uit zijn onvrede over de kwaliteit van het vlees, dat volgens hem niet goed bruin wordt tijdens het bakken en daardoor droger en taaier is. Daarnaast ervaart hij problemen met de bevoorrading van aanbiedingen, waarbij vaak lege plekken in de schappen zichtbaar zijn. De klant hoopt op verbetering van deze situaties.

Mijn Klacht:

Er wordt watervlees verkocht, met bakken wordt het niet bruin zoals het hoorten daardoor is het vlees droger en taaier na het bakken.
Ik heb zelf in een slagerij gewerkt, dus ik weet waar ik het over heb.
En dan de bevoorrading, je slaat vaak je handen op een lege plek en zeker als het gaat om de aanbiedingen.
Ik hoop dat dat hier iets aan gedaan kan worden.

Gewenste Oplossing:

Zorgen dat het in orde komt.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Dirk van den Broek

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Dirk van den Broek over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Dirk van den Broek nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Mevrouw blonk-nederveen
💡

Tip from our consumer expert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Source: ConsuWijzer