Klacht: klachten dirk van den broek nieuwegein

pocolover op 16 oktober 2014 over Dirk van den Broek in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Dirk van den Broek has resolved this complaint
Klacht opgelost op 17 oktober 2014
Reactie van het bedrijf:

Geachte heer, mevrouw, Inmiddels hebben wij uw klacht over onze winkel in Nieuwegein ook ontvangen via onze eigen mailaccount. Daarvan heeft u vanuit onze afdeling klantenservice een ontvangstbevestiging ontvangen en zijn wij met de leidinggevenden in gesprek om uw klachten...

Categorie Supermarkten
Status Opgelost
Datum 16 oktober 2014

Een klant van de Dirk van den Broek in Nieuwegein heeft klachten geuit over aanhoudende problemen in de supermarkt, zoals verkeerd geprijsde producten, artikelen die over de datum zijn en een gebrek aan voorraad. Ondanks de opening van de winkel meer dan een half jaar geleden, zijn deze problemen niet verbeterd, wat heeft geleid tot een afname van interesse in de winkel. De klant merkte ook op dat aanbiedingen in de winkel niet correct werden geregistreerd bij de kassa.

Mijn Klacht:

Goedemiddag,

Ruim een half jaar geleden is er bij ons in de buurt (nieuwegein) een Dirk van den Broek supermarkt geopend.
Aan het begin zagen wij dat er veel fouten gemaakt werden, producten slecht geprijsd, over de datum en niet altijd op voorraad, onprofessioneel personeel enz.
Als een winkel net is geopend begrijp dat dit soort dingen kunnen gebeuren, inmiddels ruim een half jaar verder is dit helaas niet verbetert.

Ik ga bijna wekelijks mijn boodschappen doen bij Dirk van den broek, maar begin steeds minder interesse in deze winkel te krijgen.
afgelopen maandag 13/10/14 heb ik mijn wekelijke boodschappen gehaald. de winkel stond vol met aanbiedingen van de weer ervoor. ook staan er stellingen in de winkel met aanbiedingen die niet in de kassa genoteerd zijn (bv cup-a-soup)
Ik merk dat er veel versproducten niet worden gespiegeld, waardoor ik een tijd geleden groenten had die over de datum waren.
aangekomen bij de kassa klopte mijn bon niet, de bordjes van de aanbieidngen van vorige week waren niet weg gehaald, waardoor ik op het verkeerde spoor was gezet. Bedrijfleider kwam er bij ( liet een meisje bij de servicebalie het oplossen die er nog maar kort werk) ging dus helemaal mis. uiteindelijke 4.50 terug gehad wat niet wat berekend. dit was 2 dagen nadat de nieuwe acties waren ingegaan! waar we ook achter kwamen dat de voordeel snoeptomaten die we al weken elke week kopen een verkeerd prijskaartje op het schap heeft hangen. namelijk 1.89 en de kassa rekende 2.25. ( niet ingevoerd)
Wat mij ook opvalt is dat koelproducten/vriezerproducten te lang ongekoeld in de winkel blijven staan voordat de aangevuld worden. Ik heb hierdoor een zure met stukjes versgeperste fles jus gekocht.

Erg jammer, ik ga toch overwegen om bij een andere supermarkt mijn wekelijkse boodschappen te doen.

Ik hoop dat filiaal Dirk van den broek in Nieuwegein (3390)beter zijn best gaat doen, dit gaat echt klanten kosten!

Gewenste Oplossing:

als klachten hierboven worden opgelost.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Dirk van den Broek

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Dirk van den Broek over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Dirk van den Broek in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Dirk van den Broek een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Dirk van den Broek

Heeft op 17 oktober 2014 om 08:08 geantwoord

Geboden Oplossing:

Geachte heer, mevrouw,
Inmiddels hebben wij uw klacht over onze winkel in Nieuwegein ook ontvangen via onze eigen mailaccount. Daarvan heeft u vanuit onze afdeling klantenservice een ontvangstbevestiging ontvangen en zijn wij met de leidinggevenden in gesprek om uw klachten te bespreken. Hartelijk dank voor uw bevindingen. De afdeling klantenservice neemt binnenkort weer contact met u op met een inhoudelijke reactie.
Met vriendelijke groeten,
Dirk
Afdeling klantenservice

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Source: ConsuWijzer