Klacht: geen voorraad blikjes groente

h.kok op 28 oktober 2023 over Dirk van den Broek in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Dirk van den Broek is op de hoogte gebracht van deze klacht
Wacht op reactie
Categorie Supermarkten
Status Nieuwe klacht
Datum 28 oktober 2023

Er is al weken geen voorraad van blikjes groente bij de Dirk van den Broek aan de Rijnstraat in Enschede. Klager heeft personeel aangesproken, maar ervaart onvriendelijkheid en gebrek aan informatie over de situatie. Daarnaast valt op dat het filiaal steeds meer lege vakken heeft.

Mijn Klacht:

bij dirk van den broek aan de rijnstraat in enschede is al weken lang geen blikjes groente meer verkrijgbaar en niemand die weet wat er werkelijk aan de hand is en zelfs geen info bij de lege vakken. personeel over aangesproken maar ze komen erg onvriendelijk over en hebben geen antwoord over deze klacht. moet er tevens bij vertellen dat dit filiaal de laatste tijd steeds meer lege vakken hebben dan volle vaken.

Gewenste Oplossing:

als er problemen zijn met producten houd de klant dan op de hoogte en zet wat informatie bij de lege vakken. en geef jullie personeel betere opleiding om omgaan met vragen van de klant.

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Dirk van den Broek

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Dirk van den Broek over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Dirk van den Broek nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door h.kok
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer