Klacht: Geen siervuurwerk verkoop aan volwassenen

Nog niet klaar op 14 december 2022 over Dirk van den Broek in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Dirk van den Broek has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Supermarkten
Status Nieuwe klacht
Datum 14 december 2022

Een klant heeft een negatieve ervaring gedeeld over de verkoop van siervuurwerk bij Dirk van den Broek in Naaldwijk. Ondanks dat de ouders aanwezig waren, weigerde de kassière de verkoop omdat zij twijfelde aan de ouderlijke status van de volwassenen. De klant uitte frustratie over de manager, die volgens haar vaak onzinnige discussies aangaat met klanten.

Mijn Klacht:

Net een hele discussie gehad met de manager van dirk vd broek in Naaldwijk. Zoontje van 9 wilde siervuurwerk kopen. Ik en mijn man waren er bij. Kassiere heeft het niet aan hem verkocht. Ok dat is goed zeiden wij. Vervolgens werd ons verteld dat ze het ook niet aan ons zouden verkopen omdat ze niet zeker weten of wij de ouders zijn . En omdat ze dan weten dat we het aan ons kind zouden geven enz. Echt een discussie over niks. Sorry maar als de niveau van een manager dit is ???? Veel sucses dacht ik . Maar het is over het algemeen bekend dat de manager hier veel onzin discussies aangaat met de klanten en en en.

Gewenste Oplossing:

Gewoon volgens de wet te werk gaan. Ik kan het begrijpen dat ze het niet aan de minderjarigen verkopen. Maar ook niet aan de volwassenen?? Hij heeft ons gewoon een grote onrecht gedaan waar we bijstonden. Klanten schudden ook allemaal met hun hoofd van dit kan echt niet

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Dirk van den Broek

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Dirk van den Broek over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Dirk van den Broek nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Nog niet klaar
💡

Tip from our consumer expert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Source: ConsuWijzer