Klacht: Koffer betaald maar nog niet geleverd (besteld in februari)

Robinski op 08 april 2012 over Dimass in de categorie Internetshops - Kleding

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Dimass
Status Open
Datum 8 april 2012

Een klant heeft in februari een Samsonite koffer besteld via Groupon, met Dimass als leverancier. Ondanks herhaalde pogingen om contact op te nemen met zowel Dimass als Groupon, heeft de klant nog steeds geen koffer ontvangen en ontvangt alleen sussende reacties van Groupon. De klant overweegt aangifte te doen wegens het uitblijven van de levering.

Mijn Klacht:

Via groupon heb ik een samsonite koffer besteld. Dimass is hier de leverancier.
Dit was in februari, het is nu april…..
Ik heb al meerdere mails gestuurd naar dimass en groupon maar totnogtoe zonder resultaat. Groupon reageert wel met sussende mails voornamelijk, dimass reageert totaal niet. Mijn laatste mail dateert van vorige week waarin ik stel dat als ik einde vandeze week niets ontvangen zou hebben, ik aangifte van diefstal of oplichting zou doen. Maar wederom geen reactie. Ik ben een beetje ten einde raad.

Gewenste Oplossing:

Of het koffer geleverd op zeer korte termijn of mijn geld terug, incl. Verzendkosten.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij online aankopen heeft u altijd 14 dagen bedenktijd (herroepingsrecht). De webshop moet de aankoopprijs binnen 14 dagen na retour terugbetalen.

Bron: Europese Richtlijn Consumentenrechten