Klacht: klacht over identiteitscheck digi d

weetnietwathieemeewordtbedoeld op 04 mei 2021 over DigiD in de categorie Overheid

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf DigiD
Categorie Overheid
Status Nieuwe klacht
Datum 4 mei 2021

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik kan ineens niet meer mijn ziektekosten inzien, er is een identiteitscheck nodig. /ik gebruik digi d op min i pad pro, daar zit geen lezer op.
De info zegt dat je maar een bekende met een telefoon moet vragen je te helpen. Echt van de zotte! Als ik info vraag hoe ik dit op kan lossen kreeg ik als ‘antwoord’ een soort folder met allerlei problemen met digi d en hoe dit op te lossen. /hier lees ik dat ik digi d op een mobiel moet hebben en dan een bekende moet vragen. Evht van de zotte dat je ineens niet meer bij je eigen ziektekosten kan en dat ze er maar van uitgaan dat iedereen wel een mobiel heeft, of maar bij bekenden hulp moet vragen. Waarom kan ik niet gewoon een kopie vn mijn identiteits bewijs opsturen.
Ik ben ook de wettelijk bewindvoerder van mijn gehandicapte zoon, zijn gegevens kan ik ook niet inzien. /te gek voor woorden dat er niet een andere manier is om je identiteit te bewijzen.

Gewenste Oplossing:

Als ik van digi d een brief met excuus krijg en een methode om mijn identiteit te bewijzen zonder dat ik daarvoor een mobiele telefoon en een bekende nodig heb.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over DigiD

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over DigiD nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door weetnietwathieemeewordtbedoeld
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM