Klacht: niet kunnen reizen

[email protected] op 23 augustus 2018 over Dienst Uitvoering Onderwijs (DUO) in de categorie Overheid

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Overheid
Status Open
Datum 23 augustus 2018

Een ouder meldt dat zijn dochter met de bus en trein moet reizen, maar dat dit volgens de Dienst Uitvoering Onderwijs (DUO) pas per 1 september mogelijk is. De ouder geeft aan dat zijn dochter al op andere dagen heeft moeten reizen, terwijl andere klasgenoten dit wel kunnen.

Mijn Klacht:

Mijn dochter moet met de bus en trein reizen.nu wordt er gezegd dat dit pas per 1 september kan.maar ze heeft gisteren en vandaag ook moeten reizen.andere klasgenootjes kunnen wel reizen.

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden als ze per 27-08-2018 gratis kan reizen.dit wordt een beetje een dure grap.

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Dienst Uitvoering Onderwijs (DUO)

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Dienst Uitvoering Onderwijs (DUO) nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM