Klacht: Onbezorgd pakketje!

zaken doen op 08 augustus 2012 over DHL in de categorie Koeriersbedrijven en post

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
DHL has resolved this complaint
Klacht opgelost op 13 augustus 2012
Reactie van het bedrijf:

Helaas hebben wij niets voor de klant kunnen doen en hebben wij hem moeten doorverwijzen naar de verzender van het pakket. Ik heb namens Selektvracht B.V. mijn excuses aangeboden. Met vriendelijke groet, Selektvracht B.V. Webcare Team

Bedrijf DHL
Status Opgelost
Datum 8 augustus 2012

Een klant heeft aangegeven dat er op 7 augustus een pakketje zou zijn bezorgd door Selekvracht, maar dat hij dit pakketje niet heeft ontvangen. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Selekvracht zegt dat ze het pakketje op 07/08 bezorgd hebben. Ik heb niets ontvangen!

Gewenste Oplossing:

ZSM, mijn pakketje ontvangen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door DHL in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat DHL een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

DHL

Heeft op 13 augustus 2012 om 13:53 geantwoord

Geboden Oplossing:

Helaas hebben wij niets voor de klant kunnen doen en hebben wij hem moeten doorverwijzen naar de verzender van het pakket.

Ik heb namens Selektvracht B.V. mijn excuses aangeboden.

Met vriendelijke groet,

Selektvracht B.V. Webcare Team

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. U heeft recht op een nieuw product of volledige terugbetaling.

Bron: ConsuWijzer / ACM