Klacht: Bezorger belt niet aan

gezellie29 op 29 mei 2015 over DHL in de categorie Koeriersbedrijven en post

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
DHL has resolved this complaint
Klacht opgelost op 29 mei 2015
Reactie van het bedrijf:

Beste , Bedankt voor die aanvulling, uit uw verhaal wordt direct duidelijk wat er mis is gegaan. Ik zal hier een melding van maken bij het depot en hen verzoeken hier in het vervolg extra op te letten. Helaas is...

Bedrijf DHL
Status Opgelost
Datum 29 mei 2015

Een klant van DHL heeft ervaren dat de bezorger niet aanbelde bij de levering van een pakket, ondanks dat de klant de hele dag thuis was. In plaats daarvan vond de klant een briefje van de bezorger in de brievenbus, zonder dat er aangebeld was of iemand voor de deur stond. De klant uitte zijn onvrede over deze gang van zaken.

Mijn Klacht:

Vandaag zou ik een pakje ontvangen,dus ben de hele dag thuis.
Kijk ik net in de brievenbus voor de post,zit er ook een briefje in van de bezorger.
De bel is niet gegaan,en heb ook niemand voor de deur zien staan.
Slechte zaak.

Gewenste Oplossing:

Excuses (Schriftelijk) van de bezorger die vandaag (27-05) pakjes moest bezorgen in de wijk Erfgooierskwartier.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar DHL over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door DHL in behandeling genomen

Bericht van

11 jaren geleden - Beste meneer Vuyst, Graag zou ik voor u willen uitzoeken wat er gebeurd is. Kunt u een zendingsnummer of traceercode doormailen? Daarnaast zou ik graag uw adresgegevens willen vragen. Bij voorbaat dank en ik hoor graag van u. Met vriendelijke groet, Desiree Webcare Advisor

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat DHL een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

DHL

Heeft op 29 mei 2015 om 13:00 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste ,

Bedankt voor die aanvulling, uit uw verhaal wordt direct duidelijk wat er mis is gegaan. Ik zal hier een melding van maken bij het depot en hen verzoeken hier in het vervolg extra op te letten.

Helaas is de zending sinds 20 mei niet meer in ons bezit, op die dag is hij overgedragen aan het retourencentrum. Vanuit daar gaat hij op transport terug naar Duitsland.

Het spijt me dat het zo is gelopen en dat ik het niet voor u kan oplossen. Ik zal er in ieder geval voor zorgen dat het depot hiervan op de hoogte is.

Met vriendelijke groet,

Desiree
Webcare Advisor

Alle klachten die gemeld zijn door gezellie29
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. U heeft recht op een nieuw product of volledige terugbetaling.

Bron: ConsuWijzer / ACM