Mijn Klacht:
Ticket nummer:006 4699749605.op 21-2-2014.Donderdag voor vertrek hebben wij met Delta airlines gebeld of wij nog wat nodig hadden.Ook gevraagd voor visum.Maar er werd gezegd omdat mijn man door vloog naar Aruba hij transit was er geen visum nodig was.Dit was op 20-2-2014.Dit telefoongesprek was op het telnr:0207219128.Er werd gezegd dat alles prima in orde was.Ook op de ticket werd niet vermeld dat dit nodig was.Op schiphol kan je schijnbaar met creditcard een visum kopen.Wij zijn niet in bezit van creditcard en na veel gestress en zonder enige hulp van de mensen van Delta Airlines is er een visum gestuurd maar dit was allemaal te laat,daar dat de gates al dicht waren.
De volgende dag na nieuw ticket gekocht te hebben is hij als nog via JFK naar Aruba gevlogen.De volgende dag 22-2-2014 Was er ook een man van Delta airlines die deze gang van zaken ook heel slordig vond en dat niemand bereid was om te helpen.
Gewenste Oplossing:
U begrijpt dat deze extra onkosten niet in ons budget was mee geteld.Dus zijn wij tevreden als deze ticket vergoed word.We praten over een groot bedrag.Wat ook op de ticket onderaan staat.wat ik bij het bestand heb meegestuurd.Doordat Delta airlines dit verzaakt heeft te melden dat ook transit passagiers een visum nodig hebben.Ook waren er extra kosten omtrent de benzine en extra treinticket om weer met onvergaande zaken terug te keren naar huis.
In afwachting verblijf ik .

