Klacht: Slechte service

AmorimChris op 31 mei 2013 over DeLonghi in de categorie Koffie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf DeLonghi
Categorie Koffie
Status Open
Datum 31 mei 2013

Een klant van DeLonghi heeft herhaaldelijk problemen ondervonden met zijn volautomatische koffiemachine, die na 15 maanden gebruik kuren vertoonde. Na meerdere telefoontjes en afspraken met de klantenservice, waarbij storingen niet blijvend werden opgelost, ervaart de klant frustratie over het gebrek aan terugkoppeling en de lange wachttijden voor service.

Mijn Klacht:

6 weken geleden begon mijn volautomatische koffiemachine van 15 maanden oud kuren te vertonen, ik heb daarop deLonghi gebeld en enkele dagen later is de storing netjes opgelost, weer 2 weken later begon weer een ander storing, ik weer deLonghi bellen en er zou een monteur ingepland worden en ik zou terug gebeld worden, na een week niets te horen heb ik zelf maar contact opgenomen waarna de bellen begonnen te rinkelen en er een dag later een monteur aanwezig was, dit was donderdag 23-05. Precies 1 dag later…weer een ander storing, nog maar weer met deLonghi bellen, mijn probleem zou worden doorgestuurd naar de manager en ik zou de zelfde dag of uiterlijk begin deze week worden terug gebeld….Het is nu vrijdag en ik bel zelf maar weer eens om 8:31 en 8:37, krijg ik een bandje te horen dat ze pas om 8:30 open zijn. Het blijkt weer eens dat de consument weer op de laatste plaats komt bij deLonghi
Update:
Om 9;53 en 9:01 en om 9:15 nogmaals gebeld, om 9;20 hebben ze eindelijk de telefoon bemand, krijg ik na 10 minuten in de wacht een dame te spreken die doodleuk verteld om 9:15 een mail te hebben gestuurd, terwijl de afspraak was om me te bellen. Er blijkt een monteur te zijn gepland op 07-06-2013, weer een week wachten (dus al 2 weken), ze zullen het dus wel druk hebben met alle koffieautomaten te repareren!

Update 2:
Monteur van De Longhi is op 07-06-2013 weer geweest en heeft echt zijn moeite gedaan om het apparaat te repareren, echter nadat hij vertrokken was sprong het apparaat weer op dezefde storing en was De Longhi niet meer bereikbaar!

Update 3:
Vandaag 10-06-2013 gebeld met DeLonghi, de vriendelijke dame zou het in behandeling nemen en ons de uitkomst vertellen.
1 uur later worden we terug gebeld met de melding dat het apparaat op 12-06-2013 wordt omgeruild voor een nieuw exemplaar, het enige minpunt is dat de de garantie periode geldt van de eerder aangeschafte apparaat, dit moet ik nog even uitzoeken bij de consumentenbond of dit wel mag aangezien de garatie van een nieuw apparaat wettelijk is bepaald op 2 jaar.

Update 4:
Vandaag 12-06-2013 is onze oude apparaat keurig op tijd opgehaald, echter de nieuwe is niet gebracht volgens afspraak, wat een slecht bedrijf dat De Longhi, we zullen morgen maar weer gaan bellen, helaas een hele dag en avond thuis voor niks zitten wachten…zucht.

Update 5:
Gebeld op 13-06-2013 naar De Longhi, volgens een medewerker was er iets verkeerd gegaan bij TNT en wordt het pakket aangeboden op 14-06-2013, vandaag maar eens gebeld met TNT over een verwachte levertijd, blijkt dat ze helemaal geen zending hebben dat naar mijn adres moet…pfff zucht, dan maar weer De Longhi bellen. 1x, 2x, 3x, geen man te pakken te krijgen i.v.m. een training, dat is nog eens klant vriendelijk.

Ik ga toch maar de consumentenbond en Kassa inschakelen om e.e.a. verhelderd te krijgen wat ik hiermee moet doen.

Gewenste Oplossing:

Ik mag van een apparaat van 800 euro verwachten dat deze minimaal 3 jaar ongestoord blijft werken, onze wasmachine die dagelijks staat te draaien van 300 euro heeft nog nooit een monteur gezien!
Graag een nieuw apparaat leveren of een definitieve oplossing!

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over DeLonghi

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over DeLonghi nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM