Klacht: Klachten afhandeling DELL (Customer )Care

peter hielkema op 12 september 2012 over Dell in de categorie Electronica - Computers

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Dell
Status Open
Datum 12 september 2012

Een klant heeft op 12 juni 2012 een nieuwe Dell kleurenlaserprinter (model 5130cdn) aangeschaft, maar ondervond op 24 juli problemen met het printen van kleuren. Na meerdere gesprekken met de klantenservice ontving de klant op 30 juni een refurbished printer, maar ook deze vertoonde dezelfde problemen. Ondanks herhaaldelijk contact met Dell en een schriftelijke ingebrekestelling op 14 augustus, heeft de klant tot nu toe geen reactie ontvangen.

Mijn Klacht:

Op 12 juni 2012 een nieuwe Dell kleuren laser printer gekocht model: 5130cdn.
Op 24 juli 2012 klacht dat de kleuren over elkaar printen
Na diverse lange telefoon gesprekken met DEll service om het probleem op te lossen is er op 30 juni een ander printer gestuurd met een sticker erop refurnished ( 2e hands)en software uit 2010
Na enige dagen proberen onstond ook bij deze printer het zelfde probleem .
DEll service weer gebeld en gevraagd naar een nieuwe printer .
Antwoord houdt de 2e hand maar en we komen de nieuwe wel halen. Ik heb op 14 augustus Dell per brief en Fax inbreke gesteld en tot op heden geen reaktie.

Gewenste Oplossing:

Ik denk dat Dell mij een nieuwe printer moet sturen die het wel doet.Telefonisch werd overigens vermeld dat deze klacht vaker voorkwam.
Als zij dat niet doen dan had ik graag het koopcontract ontbonden en mijn geld terug

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM