Klacht: geluidsoverlast

kaatjee op 14 januari 2020 over Defensie in de categorie Overheid

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Defensie
Categorie Overheid
Status Open
Datum 14 januari 2020

Een inwoner van Herpen ervaart regelmatig geluidsoverlast door laagvliegende straalvliegtuigen, vooral in de avonden van de afgelopen maand. De intensiteit van het geluid zorgt voor ongerustheid, met de indruk dat er een vliegtuig kan neerstorten. Op 13 en 14 januari was deze overlast opnieuw merkbaar.

Mijn Klacht:

met enige regelmaat vliegen hier boven Herpen volgens mij straalvliegtuigen over, de laaste maand (en) ’s avonds vooral..
Zij vliegen zó laag dat je elke keer je hart vast houdt omdat her zo’n hart geluid geeft…
Je denkt bijna dat er een neerstort zo dichtbij is t…
nu 13 – 14 januari zeker weer t geval..

Gewenste Oplossing:

als het geluidvolume minder is...

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Defensie

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Defensie nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door kaatjee
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM