Klacht: Defecte lift en gebrek aan service op Groningen CS

klager27393244 op 17 maart 2026 over NS in de categorie Openbaar Vervoer

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf NS
Categorie Openbaar Vervoer
Status Open
Datum 17 maart 2026

Op Groningen CS was de lift defect, wat leidde tot een valpartij van de klager op de roltrap met een vouwfiets. De klager vindt het onacceptabel dat de lift in het weekend niet functioneerde en pas op maandag werd gerepareerd, en mist adequate service voor hulp bij bagage en fietsen. Wel werd er een compliment gegeven aan een medewerker die hulp bood, maar de klager vindt dat deze medewerker beter bij de lift had moeten staan om ongelukken te voorkomen.

Mijn Klacht:

Op Groningen CS was de lift defect, wat leidde tot een vervelende situatie. Ik had een vouwfiets bij me en ben ten val gekomen op de roltrap. De liften dienen 24/7 te functioneren, en het is onacceptabel dat een storing in het weekend pas op maandag wordt verholpen. Er was ook geen adequate service aanwezig om hulp te bieden bij bagage en fietsen. Ondanks dit wil ik een compliment geven aan een medewerker in een geel jack die me goed heeft geholpen, maar hij had bij de lift moeten staan om ongelukken te voorkomen.

Gewenste Oplossing:

Ik verzoek NS om bij defecte liften een servicemedewerker aanwezig te hebben om ondersteuning te bieden aan reizigers met bagage en fietsen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 uur geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over NS
Download hier uw brief

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 uur geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over NS

Alle klachten die gemeld zijn door klager27393244
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij treinvertragingen van 30+ minuten heeft u recht op compensatie. Vervoerders zijn verplicht reizigers te informeren over hun rechten.

Bron: Europese passagiersrechten