Mijn Klacht:
Op 14.11.2012 middels een actie van de Telegraaf/Webshop een Tablet Empire Electronix besteld.
Deze tablet zou binnen 10 werkdagen geleverd worden, dat is mooi dan kan ik deze tablet cadeau doen voor Sinterklaas.
Wat schetst mijn verbazing als ik via de reviews lees dat deze Tablets voorlopig niet worden geleverd omdat er problemen zijn de Android 4.1 versie van de tablet. Gelukkig kon dit opgelost worden door een update in januari 2013, en ik hoefde mij vooral geen zorgen te maken volgens mevrouw Wiessemann van de Webshop, ik zou deze tablet zeker voor sinterklaas in huis hebben.
Het is nu 4 december, de tablets kunnen niet geleverd worden, waarom………? niemand weet het, ze zijn er dus gewoon niet.
De Telegraaf heeft een belofte gedaan om deze binnen 10 dagen na bestelling te leveren, toen bleek dat er niet geleverd kon worden. De voorraadkast bleek leeg te zijn.
Daar zitten wij dan ouders van kinderen die gehoopt hadden om een tablet voor Sinterklaas te geven, maar we hoeven nergens over in te zitten hoor, volgend jaar sinterklaas 2013 hebben we hem allemaal in huis.
Vanmorgen werd ik gebeld door de Webshop waar ze mij mee konden blij maken en wat ik wilde??? Snapt u het nog?, ik heb aangegeven dat er bij een andere leverancier in het land nog 26 tablets op voorraad zijn, er wordt niet eens aandacht aan besteed. Al met al een drama. Na de Veronica-actie in oktober gaat deze actie precies dezelfde kant. Tip: mensen ga nooit in zee met de Telegraaf/Webshop zij kunnen hun belofte niet waar maken. Inmiddels zijn er meer als 60 klachten op de site geplaatst, en men doet er niets mee.
Gewenste Oplossing:
Morgen 5 december2012 mijn Tablet bezorgen zodat ik mijn dochter blij kan maken met een sinterklaascadeau, of als alternatief een andere tablet met dezelfde specs.

