Klacht: 4 infraroodpanelen besteld en betaald, 1 ontvangen. Geen reactie van Telegraaf webshop

iprhba0 op 10 november 2022 over De Telegraaf Webshop in de categorie Deal-Sites

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Deal-Sites
Status Open
Datum 10 november 2022

Een klant heeft twee maanden geleden vier infraroodpanelen besteld en betaald, maar heeft slechts één paneel ontvangen. Ondanks herhaalde pogingen om contact op te nemen met de Telegraaf webshop, heeft de klant geen reactie ontvangen en is de levertijd aanzienlijk langer dan beloofd.

Mijn Klacht:

Ik heb 2 maanden geleden 4 infraroodpanelen besteld en betaald, een paar dagen geleden 1 ontvangen. Behalve dat de levertijd veel langer was dan aangegeven, missen er 3 panelen waar ik wel voor betaald heb. Ik heb nog steeds geen reactie van Telegraaf webshop gekregen. Absoluut geen aanrader

Gewenste Oplossing:

Terugbetaling van het teveel betaalde, of alsnog levering van de ontbrekende 3 infrarood panelen

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over De Telegraaf Webshop

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over De Telegraaf Webshop nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door iprhba0
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM