Klacht: Waardeloos bedrijf met dubieuze werkwijze

George 1070 op 15 september 2020 over De Schout Gerechtsdeurwaarders in de categorie Deurwaarders

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Deurwaarders
Status Open
Datum 15 september 2020

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Dit louche bedrijf is bijna nooit bereikbaar, handelen zaken zeer slecht af en houden zich niet aan afspraken. Schepen je af met onzin en kunnen heel goed incasso verrichten voor hun eigen toko maar zodra dat binnen is moet je ze continue achter de broek aan bellen. Afspraken zijn niks waard en de communicatie ronduit slecht! Een draak van een deurwaarderskantoor, het is tijd dat dit bureau eens onder de loep wordt genomen door bv Kassa of soort gelijk bedrijf.

Gewenste Oplossing:

Dit bedrijf zou niet mogen bestaan!

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over De Schout Gerechtsdeurwaarders

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over De Schout Gerechtsdeurwaarders nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door George 1070
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM