Mijn Klacht:
Koud gebeld 020-2159476. Hij: ik bel over energie. Ik: sorry geen interesse. HIij wordt bozig, welke mts hebt u? Ik: gaat je niet aan. Hij maar u betaalt te veel. Ik: hoe weet je dat? Hij: ik zie u betaalt deze bedragen. Ik: hoe weet je die bedragen? Hij: die lees ik in uw dossier. Ik: Dit zijn persoonsgegevens, die mag je niet hebben zonder mijn toestemming. Hij: nee hoor, geen persoonsgegevens. Ik: het is toch gelinkt aan mijn persoon en dossier. Ik wil weten wat je weet en hoe jullie aan die gegevens komen. Hij: mag ik niet geven dat is in strijd met WBP. Ik: luister ik ben jurist, ik ken mijn rechten, je moet me informeren. Hij: jij bent ook van alle markten thuis, net beweerde je de energiemarkt te kennen en nu ben je ineens jurist. Ik: als je alles weet, wie is mijn leverancier? Hij: het zijn algemene onderzoeken. Ik: oh dus je weet helemaal niet wat ik betaal, maar doet alsof. Dat is net zo onfatsoenlijk. Hij schreeuwt erdoor heen scheldt en hangt boos op
Gewenste Oplossing:
1. naleven reclamecode en consumentrecht inzake koud bellen.
2.naleven wet besherming persoonsgegevens
3. stoppen met misleiding en bedrog door te doen alsof ze weten wat voor contract de consument heeft.
4. stoppen met te doen alsof er een samenwerking is met de energiemaatschappij. Ik ben eerder gebeld en heb daarna met mijn leverancier gebeld, die me verteldde dat ze geen contractgegevens krjigen van leveranciers en dat er bovendien geen enkele rechtsverhouding is tussen dergelijke partijen en de leveranciers, zodat ze hen beloftes vaak helemaal niet waar kunnen maken en de maatschappijen zowel als de consument met de ellende zitten.
5. mij inzage geven conform de WBP van alle dataverzamelingne waarin mijn gegevens zijn opgenomen, onder specificatie van die gegevens, gevolgd door accute en definitieve verwijdering ervan, muv de Nooit Meer Bellen lijst.
6, mij nooit meer lastig vallen.


