Klacht: De kinderen hebben geboden op de veiling!

Moeddie op 19 december 2015 over Vakantieveilingen.nl in de categorie Vakantie Veilingen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Vakantieveilingen.nl has resolved this complaint
Klacht opgelost op 20 december 2015
Reactie van het bedrijf:

Beste meneer/mevrouw, Wij begrijpen de situatie. Helaas kunnen wij de veilingen niet annuleren. Wij controleren zo zorgvuldig mogelijk of veilingdeelnemers bewuste bieders zijn. Deelnemers aan de veilingen wordt gevraagd om de algemene voorwaarden te lezen en accepteren. En, als dubbele...

Categorie Vakantie Veilingen
Status Opgelost
Datum 19 december 2015

Een gebruiker van Vakantieveilingen.nl heeft ervaren dat kinderen die op bezoek waren, zonder zijn toestemming op zijn account hebben geboden. Hierdoor ontstond een betalingsverplichting voor een vakantie, wat hij als problematisch beschouwt, aangezien er geen bevestiging of controle was over de biedingen. Ondanks zijn inspanningen om de situatie op te lossen, is het hem niet gelukt om de vakantie voor de kinderen te realiseren.

Mijn Klacht:

Ik heb mij ooit aangemeld op vakantieveilig.nl, maar heb nooit geboden. Toen er kinderen bij ons op bezoek kwamen en ze zelf op vakantieveilig.nl gingen hadden ze geboden op mij account en kreeg ik de directe verplichting om te gaan betalen. Het vreemde is dat het zo gemakkelijk kon gaan zonder enige bevestiging of zelf zonder enige controle zoiets kon gebeuren.

Ik heb er daarna alles aan gedaan om de vakantie te kunnen realiseren voor de kinderen, maar dat gaat dus ook helaas niet lukken.

Gewenste Oplossing:

Ik wil het geld terug!!

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Vakantieveilingen.nl over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Vakantieveilingen.nl in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Vakantieveilingen.nl een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Bericht van Vakantieveilingen.nl

10 jaren geleden - Beste meneer/mevrouw, Wij begrijpen de situatie. Helaas kunnen wij de veilingen niet annuleren. Wij controleren zo zorgvuldig mogelijk of veilingdeelnemers bewuste bieders zijn. Deelnemers aan de veilingen wordt gevraagd om de algemene voorwaarden te lezen en accepteren. En, als dubbele controle, herhalen wij deze vraag voordat uw bod geplaatst wordt. Daarnaast kunt u uw gebruikersprofiel beschermen met een wachtwoord. Wat er vervolgens gebeurt op onze website onder uw login-gegevens is uw eigen verantwoordelijkheid. Het recht van ontbinding, dat een consument bij online aankoop het recht geeft om binnen de wettelijke bedenktermijn van veertien dagen af te zien van de overeenkomst, is niet van toepassing. Op Vakantieveilingen.nl worden namelijk arrangementen geveild van diensten met betrekking tot vrijetijdsbesteding voor een bepaalde datum of periode. Deze diensten zijn op grond van de wet uitgezonderd van het recht van ontbinding. Ook zien wij dat deze veilingen al in november zijn gewonnen en dat u al een paar maal contact heeft gehad met onze klantenservice over de beschikbaarheid. Ook zijn beide veilingen vrijwel direct betaald. Het spijt ons dat wij u in deze situatie niet verder tegemoet kunnen komen. Eventueel kunt u het arrangement wel overdragen aan familie, vrienden of kennissen. Wij hopen u hierbij voldoende te hebben geïnformeerd. Met vriendelijke groet, Sabine/webcare Klantenservice Vakantieveilingen.nl

Vakantieveilingen.nl

Heeft op 20 december 2015 om 15:51 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste meneer/mevrouw,

Wij begrijpen de situatie.
Helaas kunnen wij de veilingen niet annuleren. Wij controleren zo zorgvuldig mogelijk of veilingdeelnemers bewuste bieders zijn. Deelnemers aan de veilingen wordt gevraagd om de algemene voorwaarden te lezen en accepteren. En, als dubbele controle, herhalen wij deze vraag voordat uw bod geplaatst wordt.

Daarnaast kunt u uw gebruikersprofiel beschermen met een wachtwoord. Wat er vervolgens gebeurt op onze website onder uw login-gegevens is uw eigen verantwoordelijkheid.

Het recht van ontbinding, dat een consument bij online aankoop het recht geeft om binnen de wettelijke bedenktermijn van veertien dagen af te zien van de overeenkomst, is niet van toepassing. Op Vakantieveilingen.nl worden namelijk arrangementen geveild van diensten met betrekking tot vrijetijdsbesteding voor een bepaalde datum of periode. Deze diensten zijn op grond van de wet uitgezonderd van het recht van ontbinding.

Ook zien wij dat deze veilingen al in november zijn gewonnen en dat u al een paar maal contact heeft gehad met onze klantenservice over de beschikbaarheid. Ook zijn beide veilingen vrijwel direct betaald.

Het spijt ons dat wij u in deze situatie niet verder tegemoet kunnen komen.
Eventueel kunt u het arrangement wel overdragen aan familie, vrienden of kennissen.

Wij hopen u hierbij voldoende te hebben geïnformeerd.
Met vriendelijke groet,

Sabine/webcare
Klantenservice Vakantieveilingen.nl

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM