niet bezorgd
Klacht van Noud Verhulst op 12 september 2014 over De Limburger in de categorie Kranten - Regionaal
Vandaag is de krant nog niet bezorgd Lees meer
Bij De Limburger zijn in totaal 1.216 klachten ingediend op Klacht.nl, waarvan 1.106 opgelost (90%). In de afgelopen 12 maanden kwamen er 8 klachten bij. De gemiddelde beoordeling is 6.0/10. Dien een klacht in over De Limburger. Bekijk ook het volledige bedrijvenoverzicht op Klacht.nl.
Hieronder vindt u een overzicht van klachten die gemeld zijn over De Limburger in de categorie Kranten - Regionaal. Bovenaan deze pagina staat het aantal... Lees meer >
U kunt een klacht over De Limburger indienen via Klacht.nl. Ga naar de klachtenpagina, beschrijf uw probleem en uw klacht wordt direct zichtbaar voor De Limburger.
Op Klacht.nl zijn in totaal 1.216 klachten over De Limburger ingediend, waarvan 8 in de afgelopen 12 maanden. De meest voorkomende klachten gaan over Kranten - Regionaal.
De Limburger lost 90% van de klachten op via Klacht.nl. Dit is bovengemiddeld. In totaal zijn 1.106 van de 1.216 klachten opgelost.
De meest voorkomende klachten over De Limburger gaan over Kranten - Regionaal. In de afgelopen 12 maanden zijn 8 klachten ingediend.
U kunt contact opnemen met De Limburger via X (Twitter). U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl, waar De Limburger actief klachten behandelt.
De Limburger heeft op Klacht.nl een gemiddelde beoordeling van 4,6 op 10, gebaseerd op 278 beoordelingen.
Op Klacht.nl heeft De Limburger een gemiddelde beoordeling van 4,6 op 10 uit 278 beoordelingen en een oplospercentage van 90% over 1.216 klachten. Of De Limburger betrouwbaar is, beoordeelt u zelf aan de hand van de ervaringen van andere klanten: alle klachten en reacties staan openbaar op de bedrijfspagina.
De Limburger reageert gemiddeld binnen 17 dagen op klachten die via Klacht.nl worden ingediend.
Als consument heeft u recht op een deugdelijk product of dienst. Reageert De Limburger niet op uw klacht? Stuur een schriftelijke ingebrekestelling met een termijn van 14 dagen. U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl — openbare klachten krijgen vaak sneller een reactie.
Klacht van Noud Verhulst op 12 september 2014 over De Limburger in de categorie Kranten - Regionaal
Vandaag is de krant nog niet bezorgd Lees meer
Klacht van Noud Verhulst op 12 september 2014 over De Limburger in de categorie Kranten - Regionaal
Vandaag is de krant nog niet bezorgd Lees meer
Klacht van Meens op 11 september 2014 over De Limburger in de categorie Kranten - Regionaal
volgens L1 zou na een storing de krant alsnog bezorgd zou worden. Het is nu 11 september 18.00 uur maar nog steeds geen krant. Lees meer
Klacht van Riahanssen op 11 september 2014 over De Limburger in de categorie Kranten - Regionaal
De krant is bij hoge uitzondering vanmorgen niet bezorgd. Waar in het verleden een telefoontje voldoende was moet men nu eerst een zoekactie beginnen om het juiste mailadres te vinden zodat er een mail verstuurd kan worden. Bestaat er geen... Lees meer
Klacht van toine0801 op 11 september 2014 over De Limburger in de categorie Kranten - Regionaal
vandaag krant niet ontvangen Lees meer
Klacht van famwehrung op 05 september 2014 over De Limburger in de categorie Kranten - Regionaal
Over de strips en puzzels in de krant van 5-9-2014 bevinden zich zwarte vlekken. Zodanig dat de helft van de strips en het weerbericht onleesbaar zijn! Lees meer
Klacht van stevenski op 05 september 2014 over De Limburger in de categorie Kranten - Regionaal
Krant niet bezorgd Lees meer
Klacht van Pens21101950 op 02 september 2014 over De Limburger in de categorie Kranten - Regionaal
Als de krant NIET bezorgd is kan ALLEEN via de E mail iets worden doorgegeven en NIET via een telefoonnummer. dat is voor veel mensen een onoverkomelijk probleem (schoonmoeder van 91)! Ten tweede wordt de krant NIET meer nabezorgd en de... Lees meer
Klacht van Dhr. Vliex op 30 augustus 2014 over De Limburger in de categorie Kranten - Regionaal
Ik heb een proefabonnement afgesloten om 10 zaterdagen het Limburgs dagblad te ontvangen. Tot mijn verbazing ontvang ik vandaag de Volkskrant. Ik zou alsnog vandaag het Limburgs Dagblad willen ontvangen Lees meer
Klacht van corry en wiel op 28 augustus 2014 over De Limburger in de categorie Kranten - Regionaal
alweer geen krant ,had graag nabezorgd.daar betaal ik toch voor Lees meer