Mijn Klacht:
Heb een openstaande rekening bij famed, krijg ik vandaag 20-9-2017 een sms van Credios Incasso. Dit is de sms; Geachte heer, mevrouw,
Inzake dossiernummer(s) ……… bent u een bedrag verschuldigd. Dit betreft een openstaande nota van Credios Incasso inzake Famed.
Voor de laatste keer verzoeken wij u het verschuldigde totaalbedrag van ⬅…….te voldoen. U kunt eenvoudig en snel de betaling doen via iDEAL link in deze SMS. Alle relevante gegevens zijn reeds voor u ingevuld. Indien wij uw betaling niet voor 23-09-2017 hebben ontvangen, dragen wij uw dossier(s) over aan de gerechtsdeurwaarder. De kosten hiervan komen voor uw rekening.
Hoogachtend,
Credios Incasso
T: 033 45 34 491
E: [email protected]
1 keer een rekening van famed gekregen en dit is het 2e wat ik er van hoor. Is dit wel legaal? Ik vind het behoorlijk asociaal dat ik nooit eerder ben geinformeerd en dat het zo snel moet en hoe komen ze aan mijn prive nummer?
Mvr Robin.
Gewenste Oplossing:
Nou ik kan dat ernorme bedrag niet binnen 3 dagen betalen want ik wist van niks. Gewoon mij ruim en netjes van te voren inlichten van de gang van zaken. Dit is erg onprofessioneel en klantonvriendelijk.

