Mijn Klacht:
Oosterhout, 24 oktober 2018
Geachte mevrouw heer,
In 2017 heeft mijn vrouw een volledige gebitprothese aangemeten gekregen. De opgevraagde kostenopgaveofferte is vooraf ter beoordeling en goedkeuring aan onze zorgverlening CZ aangeboden. CZ gaf hier goedkeuring voor en uitgaande dat de behandeling door CZ gedekt wordt heeft mijn vrouw de behandeling ondergaan. Alles is naar wens verlopen. Buiten de eigen risico heb ik verder geen rekening van CZ mogen ontvangen.
Op 21Mrt18 kreeg in een mail over een betalingsverzoek van Credios Incasso over een openstaande rekening van Famed BV (bijlage 1). Verdere info werd niet gegeven. Ik heb een RE op deze mail verstuurd met het verzoek meer informatie over het bedrag te sturen omdat het bedrijf of bedrag mij onbekend voor komt (zie bijlage 2).
Op 26Mrt18 heb ik een mail met een opsomming van het verschuldigde bedrag gekregen. Het bleek een bedrag te zijn van de behandeling van de prothese die niet vergoed werd door CZ.
Heb CZ gebeld over dit bedrag en konden mij vertellen dat dit een eigen bijdrage was. Heb gevraag waarom ik van CZ hiervan geen rekening hebt gekregen. Andere facturen van eigen bijdragen heb ik wel ontvangen, die ook meteen van mijn rekening werden afgeschreven (aut. Incasso).
In dit geval moest Famed, het Admin kantoor van de zorgverlener (gebitten centrale), mij een factuur sturen die ik nooit heb mogen ontvangen. CZ heeft mij dus ook niet op de hoogte gesteld en hoeft dit ook volgens hen niet te doen.
Heb de gegevens en banknummer van Famed opgevraagd en gekregen en meteen op 26Mrt18 het verschuldigde bedrag a € 88,62 aan Famed BV overgemaakt.
Heb daarna Credios een mail gestuurd, het CZ verhaal uiteengezet en gevraagd waarom ik van Famed geen factuur heb mogen ontvangen, waarop zij antwoorde dat dat wel was gebeurd.
Daarna nog vele aanmaningen van Credios gekregen over de onterechte incassokosten a € 40,50, waarop ik via RE gereageerd hebt. Ik heb nooit van Famed een factuur mogen ontvangen en heb door eigen inzet via CZ moeten achterhalen dat het over een eigen bijdrage ging. Ik heb daarna ook meteen de verschuldigde bijdrage overgemaakt aan Famed BV.
Ik vindt dan ook dat Credios onterecht vanaf Mrt 2018 incassokosten in rekening brengt hierop blijft hameren, ondanks mijn verweer en uitleg via vele mails.
Tot mijn verbazing kreeg ik op 25Juni18 weer een aanmaning (zie bijlage 3), maar nu van Bosveld incasso over het zelfde geval en bedrag. Ook nu weer aan dit bureau alles uiteengezet. Hierna weer vele mails van hun ontvangen en ik via RE beantwoord.
Ik zou dan ook graag via jullie organisatie hulp en advies willen aanvragen om uit deze vervelende situatie te geraken.
Met vriendelijke groet,
R. Kuhn
Mezenlaan2
4901 AB- Oosterhout NB
06 49 168 792
[email protected]
Bijlagen 123
Incasso Credios Incasso Bosveld
Dossiernr 1736496351 Dossiernr 1846979
033 4534491 033-4700000
[email protected] [email protected]
Plotterweg 26-28ostbus 806 Postbus 806
3821 BB Amersfoort 3800AV Amersfoort
(Bosveld heeft het zelfde
vestigingsadres als Credios,
Plotterweg 26-28)
Gewenste Oplossing:
Als de onterechte aanmaningen stop worden gezet

