Mijn Klacht:
In mei 2014 heb ik (gratis) scheermesjes ontvangen. Deze scheermesjes bleken alleen niet gratis te zijn. Ik moest 3,90 voor verzendkosten gaan betalen. Ik heb nadat ik de orderbevestiging heb ontvangen, gelijk aangegeven dat ik de scheermesjes niet wenste te ontvangen. Maar alsnog zijn de scheermesjes opgestuurd.
Ik ontvang nu al een aantal maanden brieven van Courlux International met dat ik moet betalen en dat mijn schuld steeds hoger wordt. Ik heb vandaag zelfs een brief ontvangen met dat als ik niet binnen 7 dagen betaal, er een gerechtelijke procedure wordt gestart.
Wat ik verder wil duidelijk maken is dat ik GEEN 18 jaar was op het moment dat ik de scheermesjes heb aangevraagd en ontvangen.
Mijn schuld wordt steeds hoger, terwijl ik heb aangegeven dat ik de scheermesjes niet wilde ontvangen. Ook heb ik het gevoel dat ik ben opgelicht, omdat het bedrijf claimde dat de scheermesjes gratis zouden zijn en achteraf vertellen ze dat er wel verzendkosten aan vast zitten.
Gewenste Oplossing:
Ik ben tevreden als Courlux International stopt met het versturen van brieven naar mij. Ik wil het product (de scheermesjes) best retour sturen ik heb de verpakking namelijk ongeopend thuis liggen, maar dan wil absoluut dat het contact met Courlux International wordt stopgezet. Ik ben niet van plan om aan een oplichtersbedrijf geld te betalen. En als ik wel het geld betaal, zit ik gelijk aan een abonnement vast en worden er elke maand producten verstuurd waar ik voor moet betalen.

