Mijn Klacht:
Begin april heb ik een gratis proefpakket aangevraagd (tegen verzendkosten) bij Lemon Power Patch.
Op 24 april heb ik dit pakket ontvangen.
Nu is er al 2 keer via aut incasso 59,95 van mijn giro afgetrokken terwijl ik nooit gevraagd heb voor extra toezendingen !
Ik heb nu het contract schriftelijk (19 mei)en telefonisch (13 juni) opgezegd.
Wel staat er bij de proefzending vermeld :
Wenst de klant de goederen te behouden, dan hoeft de klant geen actie te ondernemen. De koop is definitief als de klant binnen de 14 dagen testperiode de goederen niet retourneert. De kosten van het product (59,95) worden dan automatisch afgeschreven en het Lemon Power Patch weigt plan bestaande uit 3 vervolgzendingen wordt gestart. Na de contractduur van drie maanden is het abonnement opzegbaar met een maand opzegtermijn.
Ik heb net gebeld om mijn geld terug te krijgen maar het bedrijf zegt dat mijn vrouw binnen de 14 dagen moest reageren en ze er nu drie maand aan vast zit, ondertussen hebben we twee keer betaald (incasso).
Gewenste Oplossing:
Wanneer we onze 2 keer 59,95 terugkrijgen en geen derde keer moeten betalen.

