Klacht: herinnering voor niet ontvangen levering – geen aanvraag tot lidmaatschap

Mevr Vandeborne op 13 november 2014 over Courlux International in de categorie Oplichting

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Courlux International has resolved this complaint
Klacht opgelost op 21 juli 2015
Reactie van het bedrijf:

Geachte heer / mevrouw, Wij zien dat er inmiddels al telefonisch contact opgenomen is met onze klantenservice, het probleem is opgelost en wij hopen dat u naar tevredenheid geholpen bent. Met vriendelijke groet, Courlux klantenservice

Categorie Oplichting
Status Opgelost
Datum 13 november 2014

Een consument ontving een aanmaning voor een factuur van een levering die nooit heeft plaatsgevonden en betwist de bijbehorende kosten. De persoon heeft geen lidmaatschap aangevraagd en verzoekt om onmiddellijke stopzetting van dit lidmaatschap. Daarnaast uit de klager zijn bezorgdheid over de werkwijze van het bedrijf en overweegt verdere stappen bij aanhoudende aanmaningen.

Mijn Klacht:

Lidnr 142 8643 70291 – Internet code 8762

Beste,
Gisteren ontving ik een aanmaning voor betalen van factuur 142 8237 56191 verhoogd met €9 herinneringskosten, voor een levering die ik nooit ontving. Ik zal deze dan ook niet betalen.
Ik vermoed dat het gaat om een zending van FlexiFront Shaving Systems. Als alleenstaande gebruik ik geen “scheersystemen”, daar een regelmatig bezoek aan het schoonheidsinstituut ongewenste haarbegroeiing voorkomt.
Bovendien verbaast het me tenzeerste dat ik een lidmaatschapnummer heb. Ik heb me nooit ingeschreven en wens dan ook dat dit met onmiddellijke ingang wordt stopgezet.
Deze praktijken lijken me niet erg koosjer en bij verdere aanmaningen en het niet schrappen van mijn lidmaatschap zal ik mij ook genoodzaakt zien andere stappen te ondernemen.
Ik zie uw bevestiging van schrapping en annulatie tegemoet
Vriendelijke groeten,
Anita Vandeborne

Gewenste Oplossing:

Schrappen van lidmaatschap en annulatie van de factuur

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Courlux International

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Courlux International over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Courlux International nog niet in behandeling is genomen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Courlux International in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Courlux International een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Bericht van Courlux International

10 jaren geleden - Geachte heer / mevrouw, Wij zien dat er inmiddels al telefonisch contact opgenomen is met onze klantenservice, het probleem is opgelost en wij hopen dat u naar tevredenheid geholpen bent. Met vriendelijke groet, Courlux klantenservice

Courlux International

Heeft op 21 juli 2015 om 15:12 geantwoord

Geboden Oplossing:

Geachte heer / mevrouw,

Wij zien dat er inmiddels al telefonisch contact opgenomen is met onze klantenservice, het probleem is opgelost en wij hopen dat u naar tevredenheid geholpen bent.

Met vriendelijke groet,
Courlux klantenservice

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM