Klacht: factuur voor ongewenste produkten

bx op 22 februari 2015 over Courlux International in de categorie Oplichting

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Courlux International has resolved this complaint
Klacht opgelost op 5 augustus 2015
Reactie van het bedrijf:

Geachte heer / mevrouw, Aangezien uw bericht via deze forumwebsite is binnen gekomen en u geen rechtstreeks contact met ons heeft opgenomen, komen wij later dan u verwachtte op uw bericht terug. Op basis van de gegevens in uw bericht...

Categorie Oplichting
Status Opgelost
Datum 22 februari 2015

Caroline Lyppens heeft een klacht ingediend tegen Courlux International over ongewenste producten die op naam van Gonzalez zijn toegestuurd. Ondanks eerdere communicatie waarin zij aangaf de producten niet te willen, ontving zij een ingebrekestelling voor betaling. Lyppens stelt dat zij geen ongevraagde producten zal betalen en vraagt om een oplossing voor de situatie.

Mijn Klacht:

Geachte
vorig jaar schermesjes toegestuurd gekregen op naam Gonzalez
nancystraat 33 1000Brussel.

gemaild dat ik die niet wou en indien er een betaling aan vasthing jullie ze direct mochten komen halen
En dat ik verder geen tijd ging steken ik louche verkooppraktijken.
Blijkt niu dat ik dat toch nog moet doen;
Brief gekregen van gerechtsdeurwaader mwille ingebrekestelling betaling
Laatse oproep om aan jullie dit zaakje op te lossen want alle verdere briefwisseling
zal gewoon in de vuilbak gaan .

WIJ BETALEN GEEN ONGEVRAAGDE OPGRDRONGEN PRODUKTEN;

hoogachtend
caroline Lyppens
voor Gonzalez A

Gewenste Oplossing:

niet

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Courlux International

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Courlux International over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Courlux International nog niet in behandeling is genomen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Courlux International in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Courlux International een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Bericht van Courlux International

10 jaren geleden - Geachte heer / mevrouw, Aangezien uw bericht via deze forumwebsite is binnen gekomen en u geen rechtstreeks contact met ons heeft opgenomen, komen wij later dan u verwachtte op uw bericht terug. Op basis van de gegevens in uw bericht op klacht.nl, kunnen wij u niet vinden in ons klantenbestand. Mocht het probleem nog niet opgelost zijn dan willen wij u vragen om uw postcode en/of uw lidnummer te verstrekken, zodat wij u verder kunnen helpen. Als het probleem al verholpen is dan hopen wij dat u naar tevredenheid geholpen bent. Als u verdere vragen heeft dan verzoeken wij u contact met ons op te nemen, dit kan tussen 8.00 en 21.00 op het volgende telefoonnummer 0900-4564564 of per mail [email protected]. Met vriendelijke groet, Courlux klantenservice

Courlux International

Heeft op 05 augustus 2015 om 12:00 geantwoord

Geboden Oplossing:

Geachte heer / mevrouw,

Aangezien uw bericht via deze forumwebsite is binnen gekomen en u geen rechtstreeks contact met ons heeft opgenomen, komen wij later dan u verwachtte op uw bericht terug.

Op basis van de gegevens in uw bericht op klacht.nl, kunnen wij u niet vinden in ons klantenbestand. Mocht het probleem nog niet opgelost zijn dan willen wij u vragen om uw postcode en/of uw lidnummer te verstrekken, zodat wij u verder kunnen helpen. Als het probleem al verholpen is dan hopen wij dat u naar tevredenheid geholpen bent.

Als u verdere vragen heeft dan verzoeken wij u contact met ons op te nemen, dit kan tussen 8.00 en 21.00 op het volgende telefoonnummer 0900-4564564 of per mail [email protected].

Met vriendelijke groet,
Courlux klantenservice

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM