Klacht: Corona besmettingsgevaar, besmetting, en ontsmetting

ronliebregts op 07 april 2020 over Jumbo in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Jumbo
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 7 april 2020

Een klant van Jumbo uit Brabant uit zijn bezorgdheid over de hygiëne en de coronamaatregelen in de winkel. In vergelijking met andere Jumbo-filialen in Zeeland, ervaart hij dat de maatregelen in de Jumbo Hintham onvoldoende zijn, zoals het gebrek aan ontsmettingsmiddelen en het niet handhaven van de 1,5 meter afstand bij de ingang. De klant pleit voor verbeteringen om de veiligheid van zowel klanten als personeel te waarborgen.

Mijn Klacht:

Altijd en nu nog een tevreden klant bij de Jumbo, Enkel heb ik hierbij een opmerking in deze moeilijke tijd. Opvallend dat bij het bezoek bij vele Jumbo’s in de provincie Zeeland de prioriteit hygiene, de preventiemaatregelen overdracht virus veel hoger ligt dan in Brabant. In Brabant bij Jumbo Hintham: 1 doekjes aan de geleidestang geplakt die meestal niet tijdig aangevuld worden, meestal leeg. 2 veelal geen ontsmettingsprodukt bij de stalling winkelwagentjes. 3 De spraybus wordt door ieder in de hand genomen. Enkel bij de ingangspoortje staat iemand die je verplicht een mandje mee te nemen naast dat het karretie dat genomen moet worden, zonder de 1,5mtr regel. 4 de handgel die op het tafeltje staat heeft bij het gebruik ervan ook geen 1,5mtr afstand personeel en de mensen die het poortje doorlopen. Er wordt nog steeds persoonlijk niet ontsmet muntgeld gebruikt voor de karretjes. 6 Kinderen van onder de 6 jaar die spelend en rennend door de winkel lopen zonder begeleiding binnengekomen. 7 Ga eens een kijkje nemen in de provincie Zeeland, en zeker in Zoutelande, daar is de maatregel genomen die zin heeft en over nagedacht is, een compliment waard. Veel succes met het trachten na te leven van maatregelen. Het is voor niemand eenvoudig, maar laten we allen trachten zo snel mogelijk deze tijd achter ons te laten.

Gewenste Oplossing:

Normaal gesproken over overige zaken produkt prijs, kwaliteit, personeel, service geheel geen klachten.

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Jumbo

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Jumbo nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door ronliebregts
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer