Klacht: niet klantvriendelijk – opdringend

[email protected] op 17 maart 2017 over consumind.nl in de categorie Promotiewerkzaamheden

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
consumind.nl has resolved this complaint
Klacht opgelost op 17 maart 2017
Reactie van het bedrijf:

Geachte mevrouw Kremers, Heel vervelend te lezen dat u een negatief gevoel heeft overgehouden aan het gesprek met mijn collega, excuses voor het ongemak. Begrijpelijk dat de opmerking als zeer misplaatst heeft gevoeld na het nieuws wat u heeft gehad....

Status Opgelost
Datum 17 maart 2017

Een klant ervaart de benadering van consumind.nl als opdringerig en niet klantvriendelijk. Na een telefoongesprek over verzekeringen, waarin een besparing van 20 euro per maand werd beloofd, voelde de klant zich onder druk gezet toen de medewerker vroeg naar zijn aandacht voor de details, ondanks persoonlijke omstandigheden die hem beletten zich te concentreren.

Mijn Klacht:

Ze belden mij over mijn verzekeringen hebben alles uitgezocht en zouden mij een week later terugbellen en ik zou dan 20 euro totaal besparen per maand. Ze hebben mij de mail gestuurd helemaal keurig uitgewerkt.
Ik had er wel naar gekeken maar nog niet helemaal precies. Dus ik zei haar ook dat ik er nog niet echt tijd voor had gehad.
Als antwoord kreeg ik: Wij hebben hier erg veel tijd ingestoken!
Dat vond ik zeer klantonvriendelijk, want zij heeft geen idee waarom ik mij er nog niet op kon concentreren (heb slecht nieuws gekregen van het ziekenhuis wat mijn gezondheid betreft!). Heb haar gezegd dat mijn omstandigheden er op dit moment er niet naar zijn om mij er nu direkt in te kunnen verdiepen.

Gewenste Oplossing:

Als iemand klantvriendelijk blijft en een vraag stelt Mag ik vragen waarom u er nog geen tijd voor heeft gehad,klinkt al heeeel anders dan: Wij hebben er veel tijd ingestoken, tja als ik direkt Nee had gezegd ik doe het niet, dan hebben ze ook voor niks er veel tijd ingestoken. Het is toch hun werk en ze hoeven het niet te doen maar willen dit toch zelf doen en bieden zichzelf aan. Dan moeten ze wel klantgericht en klantvriendelijk blijven is mijn mening.

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar consumind.nl over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door consumind.nl in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat consumind.nl een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

consumind.nl

Heeft op 17 maart 2017 om 11:48 geantwoord

Geboden Oplossing:

Geachte mevrouw Kremers,

Heel vervelend te lezen dat u een negatief gevoel heeft overgehouden aan het gesprek met mijn collega, excuses voor het ongemak. Begrijpelijk dat de opmerking als zeer misplaatst heeft gevoeld na het nieuws wat u heeft gehad. De kwestie heb ik besproken met de desbetreffende collega en het is niet haar intentie geweest om zo over te komen. Ook bied zijn haar welgemeende excuses voor de reactie.

Uw klacht nemen wij mee in het optimaliseren van onze dienst. Wij wensen u ondanks het voorval alsnog heel veel sterkte en beterschap.

Met vriendelijke groet,
Judith de Jong.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM