Mijn Klacht:
Ik ontving zojuist mijn bestelde artikel en een waardecheque voor een gratis krant. Helaas is de opgegeven link: krant.nlconrad onvindbaar!
Gewenste Oplossing:
Wanneer u genoemd aanbod waarmaakt.
Herkalux op 13 mei 2019 over Conrad in de categorie Electronica Winkels - ketens
Geachte meneer Kamphuis, Nog een aanvulling op mijn voorgaande e-mail. Mocht die link niet lukken, dan hoor ik het graag van u. Mijn excuses voor dit ongemak. Dat is nooit onze bedoeling geweest. Ik dank u ook dat u dit...
De door u genoemde link werkt nog steeds niet. Laat die zgn. gratis krant maar zitten; deze actie is irritant en nog tijdrovend ook.
Een klant van Conrad ontving bij zijn bestelling een waardecheque voor een gratis krant, maar kon de opgegeven link naar de website krant.nlconrad niet vinden. Deze klacht is inmiddels opgelost.
Ik ontving zojuist mijn bestelde artikel en een waardecheque voor een gratis krant. Helaas is de opgegeven link: krant.nlconrad onvindbaar!
Wanneer u genoemd aanbod waarmaakt.
Bericht van Robin van Klacht.nl
6 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Conrad over deze klacht.
Bericht van Robin van Klacht.nl
6 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Conrad in behandeling genomen
Bericht van Robin van Klacht.nl
6 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Conrad een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht
Bericht van Conrad
6 jaren geleden - Goedemiddag meneer Kamphuis, Hartelijk dank voor het plaatsen van een reactie op deze site. Ik heb het voor u uitgezocht. De link is niet goed weergegeven. Probeert u deze link eens: https:site-id.nettrack.nlcampaignpersgroepcid9095?aid1bid59902request_id49892537possubid1subid3subid4subid5click_id67949000utm_mediumprintutm_sourcekrantnlutm_campaignaffiliprintutm_contentconrad Met vriendelijke groeten, Marga Bouwhuis
Heeft op 13 mei 2019 om 16:11 geantwoord
Oplossing is alleen zichtbaar voor melder van de klacht
Heeft op 14 mei 2019 om 00:00 geantwoord
De door u genoemde link werkt nog steeds niet. Laat die zgn. gratis krant maar zitten; deze actie is irritant en nog tijdrovend ook.
Bericht van Conrad
6 jaren geleden - Goedemorgen meneer Kamphuis, Mijn excuses dat het nog niet lukt. Lukt het wel met www.krant.nlconrad. Op deze manier lukte het ons wel. Ik kan mij uw gevoelens wel begrijpen. Ik zal aan de desbetreffende afdeling doorgeven dat ze zo snel mogelijk moeten zorgen voor de juiste informatie en dat dat ook zichtbaar is voor de klanten. Met vriendelijke groeten, Marga Bouwhuis
Tip van onze consumentenexpert
Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.
Bron: ConsuWijzer / ACM