Mijn Klacht:
Bus 186 op Schiphol verandert zijn nummer naar 186 op het moment dat hij is gestopt en je als passagier de voorkant dus niet ziet. Je ziet het nummer van de bus als hij komt aanrijden. Zo stonden wij 30 oktober savonds in de regen te wachten op de laatste bus 186. We reageerden niet op de bus met een ander nummer.
De andere wachtenden vertelden ons dat de bus al geweest was.
Het is neem ik aan niet de bedoeling dat je elke bus die stopt moet controleren aan de voorkant als hij gestopt is, of het de bus is waar je op wacht.
Hierdoor hebben we een taxi moeten nemen van €35.00.
Graag de chauffeurs dit melden, zodat ze als er een nummerwijziginh is ze dit doen voordat ze bij de halte stoppen.
Ook is de 186 in februari en maart op de Jan Benninghstraat in Amstelveen op de aangegeven tijd niet verschenen en moesten we meer dan een half uur wachten op de volgende naar Schiphol.
Heb ik deze klachten met de 186 alleen of… moet ik het vertrouwen ergens op tijd te kunnen zijn maar vergeten…
Gewenste Oplossing:
Op tijd verschijnen en voor het aan komen rijden stoppen laten zien welk nummer de bus heeft.

