Klacht: Trein gemist door kwebbel chauffeur

Sarahhaantjes op 15 maart 2013 over Connexxion in de categorie Openbaar Vervoer

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Connexxion
Categorie Openbaar Vervoer
Status Nieuwe klacht
Datum 15 maart 2013

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Lijn 81 richting Veenendaal de Klomp arriveert 18:08 (11 minuten te laat!!) bij de halte. Dame voor mij vraagt of ze de trein van 17:12 nog gaat halen, waarop de chauffeur haar schouders op haalt en zegt ‘weet ik niet’ en gaat meteen verder met beppen met een meisje dat voorin staat. Klantvriendelijkheid is ver te zoeken.
De rest van de rit verloopt veel trager dan op andere dagen een er wordt zelfs gestopt bij een halte waar niemand staat. Het geklets tussen de chauffeur en het meisje gaat non stop door.

Resultaat: vertraging is bij de eindhalte opgelopen tot 15 minuten en 8 mensen missen hun trein.

Foto bijgevoegd.

Gewenste Oplossing:

Afhandeling volgens protocol.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Connexxion

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Connexxion nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Bij treinvertragingen van 30+ minuten heeft u recht op compensatie. Vervoerders zijn verplicht reizigers te informeren over hun rechten.

Source: Europese passagiersrechten