Klacht: te vroeg of te laat komen

pernilla op 18 juni 2015 over Connexxion in de categorie Openbaar Vervoer

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 18 juni 2015
Reactie van het bedrijf:

Geachte heer/mevrouw, Enige tijd geleden heeft u een melding met betrekking tot onze dienstverlening bij klacht.nl ingediend. Helaas kunnen wij uw klacht niet via deze website in behandeling nemen. Reden hiervoor is dat wij de informatie, die wij nodig hebben...

Bedrijf Connexxion
Categorie Openbaar Vervoer
Status Opgelost
Datum 18 juni 2015

Een reiziger ervaart regelmatig problemen met de buslijn 103 van Connexxion, die te laat aankomt bij halte Berkenrode in Rockanje, waardoor hij zijn aansluiting met lijn 106 naar Hellevoetsluis mist. Ondanks meldingen aan de chauffeur over het belang van de aansluiting, wordt er geen actie ondernomen om te wachten, wat leidt tot gemiste afspraken en lange wachttijden. De reiziger heeft ook negatieve ervaringen met lijn 101, die vaak te vroeg langs de halte rijdt.

Mijn Klacht:

Iedere dag reis ik met de 103 vanaf halte berkenrode rockanje naar brielle rugge busstation, hier moet ik mijn aansluiting met de 106 halen naar hellevoetsluis.

De 103 komt meerdere keren te laat, (rondt 2u) en zelfs na melden bij de chauffeur dat ik de aansluiting moet halen ( waar ze vroeger wel eens met elkaar contact opnamen om de bus te laten wachten ) kreeg ik een antwoord van “we zullen het zien of we het halen”. Vervolgens haal ik hem niet en kan ik een halfuur gaan zitten wachten en eventuele afspraken mis ik .

Nu reis ik al 6 jaar met connexxion en bijna iedere x is er wel iets, ook wat betreft de lijn 101 vesting hellevoetsluis – spijkenisse metro centrum, deze flikt het om te vroeg(bijv 6 min) langs de halte te komen en gewoon vrolijk door te rijden terwijl je vanaf een afstandje dat ziet terwijl je aankomt lopen.

Ik ben het spuugzat, bijna elke dag betaal ik en krijg ik geen waar voor me geld en me dag is verziekt.

Ik hoop echt dat er wat met de klachten worden gedaan en het personeel misschien aangesproken wordt of zoiets dergelijks want zelfs daar heb ik m’n twijfels over, of deze mail wel nut heeft.

Groet,

Pernilla den Engelse

Gewenste Oplossing:

Als de bussen arriveren en vertrekken op de tijdstippen die aangegeven staan , en er bij aansluiting zeker na melden kan worden geprobeerd te wachten.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Connexxion

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Connexxion in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Connexxion een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Connexxion

Heeft op 18 juni 2015 om 14:02 geantwoord

Geboden Oplossing:

Geachte heer/mevrouw,

Enige tijd geleden heeft u een melding met betrekking tot onze dienstverlening bij klacht.nl ingediend. Helaas kunnen wij uw klacht niet via deze website in behandeling nemen. Reden hiervoor is dat wij de informatie, die wij nodig hebben om uw klacht volledig te kunnen behandelen, via ons klachtensysteem verzamelen. Wij verzoeken u dan ook om uw klacht opnieuw in te dienen bij Connexxion. Dit kan via het online klachtenformulier wat u kunt vinden op https://connexxion.nl/klachten/121. Ook kunt u uw klacht telefonisch indienen door te bellen naar 0900 – 266 63 99.

Wij vertrouwen erop u hiermee voldoende te hebben geïnformeerd. Als u naar aanleiding van onze e-mail nog vragen heeft, dan kunt u ons van maandag tot en met zaterdag van 08:00- 19:00 uur bereiken op telefoonnummer 0900 – 266 63 99. Wij staan u graag te woord.

Met vriendelijke groet,

Connexxion OV Klantenservice

T +31 (0)900 266 63 99

W www.connexxion.nl www.connexxion.com

________________________________________

Please consider the environment before printing this email.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij treinvertragingen van 30+ minuten heeft u recht op compensatie. Vervoerders zijn verplicht reizigers te informeren over hun rechten.

Bron: Europese passagiersrechten