Mijn Klacht:
Ik heb een weekend-vrij abonnement op mijn ov-chipkaart.
Zoals ieder jaar weer opnieuw wordt er door Breng geld afgeboekt van mijn OV-Chipkaart op feestdagen. Ik heb hier al vaker contact over gehad, waarbij de schuld van het probleem op het systeem wordt afgeschoven. Het chipsysteem kan niet weten dat het een zondag is, aldus de medewerkers die ik gesproken heb.
Verrassend is het dan wel dat het bij alle andere vervoerders wel steeds goed gaat…
Ik ben er eigenlijk per toeval achter gekomen dat er geld van de chipkaart wordt geïnd, ik kan me voorstellen dat er veel meer reizigers gedupeerd worden.
Het vervelende is vooral dat men iedere keer een enorme rompslomp moet doorlopen om het geld überhaubt terug te mogen ontvangen.
Gewenste Oplossing:
Als ik er vanuit kan gaan dat ik gewoon vrij kan reizen op zonfeestdagen, zonder dat ik achteraf moet controleren of er geld is afgeschreven, zoals dat bij andere vervoerders ook mogelijk is.
Als het al aan het systeem zou liggen, dan moet dit eenvoudig op te lossen zijn, lijkt mij.
Als ik na al die jaren en al die verschillende feestdagen een compensatie van Breng, bijvoorbeeld in de vorm van een abonnement, zou krijgen dan maakt mij dat nog meer tevreden.


