Mijn Klacht:
ik heb geprobeerd een klacht in te dienen via het klachtenformulier maar dat is niet te doen. Ben volgens mij redelijk handig maar het lukt mij gewoon niet. als laatste moest ik bestanden toevoegen, het gaat over verschillende data. maar er wordt maar 1 bestand geaccepteerd. graag hulp!!
Beste,
Ik krijg het niet voor elkaar om een instaphalte en uitstaphalte in te voeren.
Ik reis sinds juni met mijn betaalpas en zie dat er nogal veel fout gaat
mijn reis is hoofdzakelijk van spaarne gasthuis hoofddorp bus 300 tot haarlem station en vervolgens met de 3,73 of de 385 naar spaarne gasthuis haarlem noord.
18 juni staat er 3 x van 7:25 tot 7:44 van sgh(vanaf nu is dat spaarnegasthuis hoofddorp en sghn is spaarne gasthuis haarlem noord)naar haarkem station 3,42 euro ( dat is 2x teveel).
Vervolgens van haarlem station heb ik NIET uitgechecked??? 6 euro (werkelijk geen idee welk 15 cijferige code hier bij hoort)
Dan op 24 juni check ik in SGH om 7:31 kom aan op haarlem station om 7:48 en dat kost mij: 7,57!!!! Normaal is dit 3;42.
Op 25 juni check ik in SGH om 7:25 volgens jullie systeem check ik om 7:44 uit op bijlmer arena en 5!! Minuten later check ik in op haarlem station. Kosten 7,57 ( ik ben uitgechecked op HAARLEM STATION en niet Bijlmer arena
Vrijdag 27 juni ga ik van haarlem station naar haarlem noord en heb ik volgens jullie systeem uitgechecked santpoort noord hagelingerweg kosten 1,10 ipv 0,89!
Woensdag 9 juli staat er weer SGH naar Haarlem station 7,57!!! Normaal 3,42
Graag wil ik dat u mij het verschuldige bedrag terugstort en ik hoop dat het vanaf nu beter geregeld is en dat het eenvoudiger gemaakt wordt om geld terug te vragen.
Met vriendelijke groet,
Simone de Bruin
Gewenste Oplossing:
Dat er niet steeds verkeerde bedragen afgeschreven worden. Het gaat nu over verschillende dat en verschillende bedragen. totaal 29,65 zou ik ook teruggestort willen krijgen


