Klacht: Geen taxi kunnen krijgen om half vier

Van der wart op 18 maart 2023 over Connexxion in de categorie Openbaar Vervoer

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Connexxion
Categorie Openbaar Vervoer
Status Nieuwe klacht
Datum 18 maart 2023

Op 17 maart 2023 kon de klager geen taxi krijgen om half vier, omdat het callcenter aangaf dat dit pas na 10 over 4 mogelijk was, wat volgens hen te maken had met afspraken van de gemeente. Na contact met de gemeenten Haarlem en Bloemendaal bleek er geen kennis te zijn van deze afspraken, wat leidde tot een vertraging voor de klager. De chauffeur begreep de situatie niet, aangezien er voldoende ritten tussen 2 en 4 uur beschikbaar waren.

Mijn Klacht:

Op 17 maart 2023 wilde ik graag een rit hebben om half vier maar volgens het callcenter kon het pas na 10 over 4.Dat had volgens het callcenter te maken met de afspraken van de gemeente.Heb daarop de gemeente Haarlem en Bloemendaal gebeld maar die weten niks van deze afspraak.Ik kwam dus veel te laat op de afspraak het was 5 uur en werd alweer om 18.15 opgehaald.Ben het gesprek aan gegaan met de chauffeur die ik vertelde dat ik pas na 4 uur een rit kon krijgen.De chauffeur snapte het ook niet omdat hij genoeg mensen tussen 2 en 4 uur reed.Dit alles heeft te maken met de regio rijder.Graag wil ik hier een duidelijk antwoord op dus geen kastje naar de muur.

Gewenste Oplossing:

Ik wil graag ook soms een rit kunnen boeken tussen 2 en 4 uur

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Connexxion

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Connexxion nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Van der wart
💡

Tip from our consumer expert

Bij treinvertragingen van 30+ minuten heeft u recht op compensatie. Vervoerders zijn verplicht reizigers te informeren over hun rechten.

Source: Europese passagiersrechten