Klacht: Geen reactie op klacht

Marloesbloempje op 09 december 2013 over Connexxion in de categorie Openbaar Vervoer

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Connexxion
Categorie Openbaar Vervoer
Status Nieuwe klacht
Datum 9 december 2013

Een klant heeft eerder een klacht ingediend bij Connexxion, maar heeft hierop geen reactie ontvangen, ondanks de belofte om binnen 15 dagen te antwoorden. De klant en zijn vriendin hebben op 26 oktober 2013 de bus 247 genomen naar Walibi Holland en hebben geprobeerd op tijd te stoppen bij hun overstap, maar de buschauffeur reed door, ondanks herhaalde verzoeken om te stoppen.

Mijn Klacht:

Geachte Connexxion,

Deze klacht had ik al eerder ingediend bij Connexxion. Helaas heb ik geen antwoord gehad, terwijl er wel wordt gemaild dat je binnen 15 dagen iets terug hoort.

Mijn vriendin en ik zijn 26 oktober 2013 naar Walibi Holland geweest. Omdat ik al vele malen vaker naar Walibi Holland ben geweest en omdat we de drukte wouden mijden, hadden wij de bus 247 richting Harderwijk om 21:09 genomen. Om naar Dronten te kunnen hadden we de overstap naar de Bremerbergweg moeten hebben. Echter, toen wij al zeer vroeg op het knopje stop hadden gedrukt en het lichtje Stop op rood sprong, reed de buschauffeur door. Mijn vriendin en ik hadden tegen iedereen die voor ons stonden gezegd dat ze moesten zeggen dat de buschauffeur moest stoppen. Nadat dit werd gezegd heb ik super hard stoppen geschreeuwd en weer werden we genegeerd.Het was een overvolle bus en iedereen keek naar mij. We konden dus ook niet naar voren lopen om te zeggen dat hij moest stoppen. Daarnaast hadden we ook nog kunnen overstappen bij bushalte Camping Flevostrand en weer stopte de bus niet. Hierdoor hadden wij onze overstap gemist. Vervolgens stopt de bus wel bij bushalte Zeewolde Harderhaven! Ik heb gekeken wat onze volgende opties waren. We konden met de trein maar dan moesten we via Zwolle. Ik ben naar de bus 148 richting Lelystad om 21:31 gegaan. Daar heb ik het verhaal uitgelegd en de buschauffeur om een reisadvies gevraagd. De snelste weg was nu om mee te gaan naar Lelystad en dat mijn moeder ons daar op zou komen halen. De buschauffeur was zeer aardig en heeft ons echt geholpen. Door dit hele spektakel hebben wij ruim anderhalf uur extra reistijd en onvoorziene kosten gehad. Terwijl de 247 een normale Connexxion stadsbus was die alle haltes hoort te stoppen, als er op stop wordt gedrukt.

Met vriendelijke groet,
M

Gewenste Oplossing:

Ik zou graag van Connexxion willen horen wat hun reactie hierop is met een mogelijke oplossing.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Connexxion

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Connexxion nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Bij treinvertragingen van 30+ minuten heeft u recht op compensatie. Vervoerders zijn verplicht reizigers te informeren over hun rechten.

Source: Europese passagiersrechten