Klacht: Geen ov verklaring

wisqo op 24 september 2013 over Connexxion in de categorie Openbaar Vervoer

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Connexxion
Categorie Openbaar Vervoer
Status Nieuwe klacht
Datum 24 september 2013

Een gebruiker heeft herhaaldelijk geprobeerd een OV-verklaring van Connexxion te verkrijgen voor zijn 4 sterren jaarabonnement, nodig voor declaratie. Na vier telefoontjes met de klantenservice werd hij telkens doorverwezen naar OV-chipkaart.nl, die op hun beurt geen verklaring kon verstrekken omdat deze informatie van Connexxion afkomstig is. De beschikbare informatie op OV-chipkaart.nl is onvoldoende, omdat de benodigde begin- en einddata ontbreken.

Mijn Klacht:

Geachte heer/mevrouw,

Voor mijn werk heb ik een OV verklaring van mijn 4 sterren jaar abonnement nodig, zodat ik deze kan declareren. Hierbij gaat het om een bewijs waar een begin en einddatum van mijn abonnement staat, met de sterwaarde daarop.

Ik heb 4 keer met de klanten service van Connexxion gebeld, maar
steeds verwijzen zij mij door naar OV-chipkaart.nl.
OV-Chipkaart.nl zegt op zijn beurt weer het niet te kunnen verstrekken daar zij het van Connexxion hebben ontvangen en ik het bij Connexxion heb afgesloten.

De enige informatie die ik op OV-chipkaart.nl onder mijn informatie terug kan vinden is: Randstad Noord Zone Jaar Part 2013, GVB
Muiderberg, 4 sterren.

Hier heeft mijn bedrijf dus niet voldoende aan, daar de begin en eind data missen.

Ik heb zelfs met de GVB gebeld om te vragen waar ik mijn OV verklaring kan aanvragen, maar ook zij verwijzen mij naar Connexxion, omdat ik daar mijn abonnement heb afgesloten en zij het geld van mij rekening afschrijven. Wat allemaal volstrekt logisch is.

Na nogmaals met Connexxion gebeld te hebben met Frank van de klantenservice, die mij zeer onvriendelijke behandelde, schrijf ik dus deze klacht brief.

Het enige wat ik nodig heb ik een bewijs van mijn abonnement met een begin en eind datum, maar inmiddels ben ik al 9 telefoontjes verder en zegt Connexxion dat zij helaas niks voor mij kunnen doen. Als ik vraag naar een teamleider of iemand hogerop dan een klantenservice medewerker, verteld Frank mij dat dit niet kan. Bij alle overige instanties was dit geen probleem en werd ik vriendelijk geholpen.

Ik hoop dat u mijn frustraties begrijpt en ik alsnog een uitdraai van mijn OV verklaring kan ontvangen, zodat ik deze vergoed krijg voor mijn werk.

Alle voorgaande jaren was dit allemaal geen probleem, daar ik een zichtkaart had als bewijs en de naamgeving op mijn ov-chipkaart.nl account klopte.

Groet

Gewenste Oplossing:

OV verklaring

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Connexxion

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Connexxion nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Bij treinvertragingen van 30+ minuten heeft u recht op compensatie. Vervoerders zijn verplicht reizigers te informeren over hun rechten.

Source: Europese passagiersrechten