Klacht: Connexxion is te lui om een abonnement over te zetten

Do20 op 22 april 2021 over Connexxion in de categorie Openbaar Vervoer

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Connexxion
Categorie Openbaar Vervoer
Status Nieuwe klacht
Datum 22 april 2021

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Mijn OV-Chipkaart is kwijt/gestolen. Deze heb ik dus geblokkeerd bij OV-Chipkaart.nl na 24uur is de blokkade zichtbaar voor vervoersbedrijven zodat zij een abonnement kunnen overzetten. Echter wil Connexxion dit niet doen en willen ze ook geen geld terug geven. Echt belachelijk zowel bij de NS als Arriva enzovoorts is dit allemaal geen probleem.

Hoe moeilijk is het om even wat service te verlenen aan een klant? Wat is nu het resultaat? Meerdere boze mensen voor iets van een paar euro en negatieve recensies voor Connexxion. Ik kan jullie niet begrijpen.

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden als ik mijn aankoopbedrag terug krijg of als Connexxion het initiatief neemt om het abonnement gewoon alsnog over te plaatsen naar mijn andere OV-Chipkaart die al in mijn bezit was.

Het is belachelijk om continu maar pasjes aan te vragen dat is niet alleen storend maar ook echt slecht voor het milieu.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Connexxion

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Connexxion nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Do20
💡

Tip from our consumer expert

Bij treinvertragingen van 30+ minuten heeft u recht op compensatie. Vervoerders zijn verplicht reizigers te informeren over hun rechten.

Source: Europese passagiersrechten