Klacht: Bus rijdt door.

Miekje@78 op 14 november 2022 over Connexxion in de categorie Openbaar Vervoer

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Connexxion
Categorie Openbaar Vervoer
Status Nieuwe klacht
Datum 14 november 2022

Een klant van Connexxion meldt dat bus 4 op 14 november 2022 in Alkmaar niet stopte om passagiers in te laten stappen, ondanks dat er een groep mensen stond te wachten. De bus kwam aan, maar reed zonder de deuren te openen weer weg, waardoor de klant genoodzaakt was om alternatieve vervoersmogelijkheden te regelen.

Mijn Klacht:

Vanavond 14-11-2022 sta ik op de Kanaalkade in Alkmaar te wachten op bus 4. Er staat een aardig groepje mensen. De bus komt aan, stopt, ik sta voor de deur maar ipv dat die opengaat trekt de bus weer op en rijdt gewoon weg…..de volgende bus verviel dus moest ik toch maar iemand regelen met een auto die me thuis wilde brengen…..

Gewenste Oplossing:

Sommige chauffeurs/chauffeuses kunnen wel een lesje klantvriendelijkheid gebruiken.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Connexxion

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Connexxion nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Miekje@78
💡

Tip from our consumer expert

Bij treinvertragingen van 30+ minuten heeft u recht op compensatie. Vervoerders zijn verplicht reizigers te informeren over hun rechten.

Source: Europese passagiersrechten