Klacht: bus optijd komen en overstapminuten

Michael Aken, van op 10 maart 2020 over Connexxion in de categorie Openbaar Vervoer

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Connexxion
Categorie Openbaar Vervoer
Status Nieuwe klacht
Datum 10 maart 2020

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

goeiemorgen,

ik woon in boven leeuwen, dus ik moet de bushalte “molenstraat” hebben.
de bus komt eigenlijk om 8:49 dus bus 42 die uit tiel komt. en ik moet bus 12 vanaf druten busstation naar nijmegen hebben die om 9.00 wegrijd. aangezien bus 42 altijd telaat is heb ik geen overstap minuten en mis ik de bussen die op 9.00 bij busstation wegrijden. het zou fijn zijn als de bus vanaf molenstraat boven leeuwen iets eerder zou kunnen komen of gewoon optijd zodat ik de bussen om 9.00 haal bij druten busstation

Gewenste Oplossing:

als alle bussen optijd kunnen komen zodat ik de bussen bij busstation red en optijd opschool in nijmegen ben.....

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Connexxion nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door marcus
💡

Tip from our consumer expert

Bij treinvertragingen van 30+ minuten heeft u recht op compensatie. Vervoerders zijn verplicht reizigers te informeren over hun rechten.

Source: Europese passagiersrechten